سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آخرین وضعیت سیدمهدی میرداماد پس از تصادف

برای صحت اخباری که در این ارتباط منتشر شده بود، خبرگزاری فارس با سید حسین میرداماد برادر سید مهدی میرداماد گفت‌و‌گو کرد.
سید حسین میرداماد با تشکر از مردمی که نسبت به وضعیت مداح اهل‌بیت ابراز نگرانی کرده بودند، گفت: ایشان دچار مشکل خاصی نشده و فقط در مسیر، دچار یک تصادف جزئی شده و به خودرو خسارت مالی ناچیزی وارد آمده است.
به گزارش خبرگزاری فارس از قم، خبرهای ضد و نقیضی مبنی بر تصادف خودروی سید مهدی میرداماد و آسیب جدی به خودروی وی هنگام خروج از قم به مقصد تهران و برنامه سفر به استان کرمان و سپس شهرستان شهر بابک در خبرگزاری‌ها پخش شد.

برخی شنیده‌ها حاکی از آن بود که این مداح اهل‌بیت (ع) پس از انتقال به بیمارستان مدت کوتاهی را در کما به سر برده است که به لطف خدا از حالت کما خارج شده است.
برای صحت اخباری که در این ارتباط منتشر شده بود، خبرگزاری فارس با سید حسین میرداماد برادر سید مهدی میرداماد گفت‌و‌گو کرد.

سید حسین میرداماد با تشکر از مردمی که نسبت به وضعیت این مداح اهل‌بیت ابراز نگرانی کرده بودند، گفت: ایشان دچار مشکل خاصی نشده و فقط در مسیر، دچار یک تصادف جزئی شده و به خودرو خسارت مالی ناچیزی وارد شده است.
وی افزود: اکنون جای نگرانی وجود ندارد و حاج مهدی میرداماد در صحت و سلامتی در منزل بوده و برای رفع ابهام با برخی از خبرگزاری‌ها گفت‌و‌گو کرده است.

میرداماد گفت: برادرم در این سانحه هیچ آسیبی ندیده است.
وی ادامه داد: تنها خودروی این مداح اهل‌بیت دچار آسیب شده است و این خودرو نیز مربوط به یکی از دوستان ایشان است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-١٢-١٣٩٢, ٢٣:۴۴

   

پر مبحث ترین ها