سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

محیط‌بان پارک ملی دنا زیر چرخ خودروی شکارچیان

زمانی‌ که محیط‌بانان قصد بازرسی از افراد مشکوک را داشتند چند خودرو دیگر نیز به متخلفان ملحق شده و یکی از خودروها با سرعت سرباز وظیفه، «احمد پایه‌گذار» را زیر گرفت و با وجود شلیک هوایی و صدور فرمان ایست توسط ماموران، از محل متواری شدند.
رییس پارک ملی دنا گفت: محیط بان پارک ملی دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد مجروح شد.

علی افشار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: دو شب پیش بعد از اعلام گزارشی مبنی بر مشاهده شکارچی متخلف در پارک ملی دنا در منطقه میمند، راس ساعت دو بامداد چند تن از محیط بانان پارک ملی دنا برای پیگیری و شناسایی متخلفان احتمالی به منطقه اعزام شدند.

وی اظهارکرد: در این ماموریت به یک خودرو مشکوک شدند و پس از توقف خودرو مشاهده شد چندین خودرو پشت سر خودروی اولی است.
رییس پارک ملی دنا بیان کرد: زمانی‌ که محیط‌بانان قصد بازرسی از افراد مشکوک را داشتند چند خودرو دیگر نیز به متخلفان ملحق شده و یکی از خودروها با سرعت سرباز وظیفه، «احمد پایه‌گذار» را زیر گرفت و با وجود شلیک هوایی و صدور فرمان ایست توسط ماموران، از محل متواری شدند.

افشار با بیان اینکه موضوع در حال پیگیری و شناسایی خودرو ضارب است، تصریح کرد: با کمک نیروی انتظامی تلاش برای شناسایی و دستگیری عوامل این حادثه در جریان است اما تاکنون ردی از مجرمان به دست نیامده است.

وی اضافه کرد: سرباز آسیب دیده از ناحیه پای چپ دچار مصدومیت و شکستگی شد و در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج مورد عمل جراحی قرار گرفت و هم‌اکنون حال عمومی وی خوب است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠١-١٣٩٣, ٠٩:۵٩

   

پر مبحث ترین ها