سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کارگردان قلابی سینمای ایران دستگیر شد

این مرد شیاد حتی خود را به مدیران مراکز اقامتی نیز به عنوان کارگردان سینما معرفی کرده و پس از چند روز اقامت، بدون پرداخت هزینه‌های آن گریخته است.
مرد 40 ساله‌ای از تهران به مشهد سفر کرد تا در نقش کارگردان سرشناس سینما از دختران و پسران جوان کلاهبرداری کند.

به گزارش روزنامه ایران رئیس پلیس مشهد گفت: با ادعاهای چند دختر و پسر جوان مشخص شد یک مرد که با معرفی خود به عنوان کارگردان سینما و داشتن ارتباط با دیگر کارگردانان سرشناس کشور، به طعمه‌های خود وعده می‌داد که پس از دوره آموزشی فشرده‌ای از آنان برای نقش‌آفرینی در سریال‌های مطرح و جذاب تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی استفاده خواهد شد از آنان پول میلیونی کلاهبرداری کرده و متواری شده است.

سرهنگ حجت نیکمرام گفت:‌ پلیس مشهد با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع طرح ویژه‌ای را در دستور کار خود قرار داد و افسران کلانتری احمد آباد در ردزنی اطلاعاتی این پرونده به سرنخ‌هایی دست یافتند که چهره مرد 40 ساله به نام حمید را پیش رویشان قرار می‌داد.

رئیس پلیس مشهد گفت: کلاهبردار شیاد با نقشه‌ای از قبل طراحی شده، به طور مداوم جای خود در مراکز اقامتی و هتل‌های مشهد را تغییر می داد و این موضوع روند پیگیری را کمی به تأخیر انداخت، اما خوشبختانه مأموران کلانتری احمدآباد پس از چندین ساعت تعقیب و مراقبت‌های پوششی و نامحسوس و در اقدامی غافلگیرانه موفق شدند متهم را سه‌شنبه شب در هتل بزرگ ارس مشهد دستگیر کنند.

وی گفت: این مرد شیاد حتی خود را به مدیران مراکز اقامتی نیز به عنوان کارگردان سینما معرفی کرده و پس از چند روز اقامت، بدون پرداخت هزینه‌های آن گریخته است.

سرهنگ نیکمرام با اشاره به این موضوع که تاکنون 5 فریب‌خورده پرونده برای پیگیری شکایت خود اقدام کرده‌اند، گفت: احتمال می‌رود وی در دیگر استان‌ها و شهرهای کشور نیز مرتکب این اقدام کلاهبردارانه شده باشد از همین رو تحقیقات از وی ادامه دارد.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠١-١٣٩٣, ١٠:۵٠

   

پر مبحث ترین ها