سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کشف جسد 7 نوزاد در خانه زن آمریکایی

پلیس ایالت «یوتا» در پارکینگ خانه سابق «مگان هانتسمن»، 39 ساله صندوقچه‌های حاوی اجساد این کودکان را کشف کرد. هانتسمن روز یکشنبه به اتهام شش فقره قتل به زندان منطقه یوتا منتقل شد و هنوز مشخص نیست که با وجود پیدا شدن هفت جسد چرا دادگاه این زن را به جای هفت فقره به شش فقره قتل متهم کرده است.
یک زن آمریکایی پس از کشف جسد هفت نوزاد در پارکینگ خانه سابقش، دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، پلیس ایالت «یوتا» در پارکینگ خانه سابق «مگان هانتسمن»، 39 ساله صندوقچه‌های حاوی اجساد این کودکان را کشف کرد. هانتسمن روز یکشنبه به اتهام شش فقره قتل به زندان منطقه یوتا منتقل شد و هنوز مشخص نیست که با وجود پیدا شدن هفت جسد چرا دادگاه این زن را به جای هفت فقره به شش فقره قتل متهم کرده است.

این زن تا سه سال پیش در این خانه زندگی می‌کرده و پلیس معتقد است که بین سال‌های 1996 تا 2006 میلادی این نوزادان را به دنیا آورده است. خانواده‌هایی که در همسایگی این خانه در 55 کیلومتری «سالت لیک سیتی» زندگی می‌کنند از شنیدن خبر این حادثه هولناک بسیار شگفت‌زده و متعجب شده‌اند که چگونه فرزندان بزرگ این زن که در خانه زندگی می‌کردند در این مدت متوجه حاملگی مادر خود یا هر رفتار مشکوک دیگری از وی نشده‌اند.

پلیس روز شنبه یک تماس تلفنی از همسر فراری این زن دریافت کرد که وی در این مکالمه تلفنی از مشاهده یک نوزاد مرده در این خانه خبر داد و ماموران پلیس پس از مراجعه به این مکان شش جسد دیگر را نیز کشف کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، «مایکل رابرتز»، فرمانده پلیس این منطقه از هر گونه اظهار نظر نسبت به انگیزه این جنایت و اظهارات «مگان‌ هانتسمن» متهم این جنایت، خودداری کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠١-١٣٩٣, ١٨:٣٣

   

پر مبحث ترین ها