سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آتش‌سوزی در خوابگاه دخترانه پردیس کرج

بروز شده : ٢-٠٢-١٣٩٣, ١٩:۴۵    نسخه چاپی    
خوشبختانه هنگام آتش سوزی، دانشجویان در اتاق های همجوار نبودند وهیچ مشکلی برای آنان به وجود نیامد.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از آتش سوزی در خوابگاه دخترانه پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران مستقر در کرج خبرداد که با حضور به موقع آتش نشانان مهار شد.

ˈسهراب شهبانیˈ روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا، افزود: مقارن ساعت 14:38بعد از ظهر امروز یک مورد آتش سوزی در این خوابگاه به آتش نشانی گزارش شد که دو دستگاه خودرو امدادی و شش نیروی آتش نشان از ایستگاههای 102و 108 کرج به محل اعزام شدند.
این مسوول ادامه داد: آتش سوزی دریکی از اتاق های خالی در طبقه دوم خوابگاه دانشجویان دختر به مساحت حدود 10 مترمربع رخ داد که بلافاصله با حضور به موقع آتش نشانان و مهار آتش از سرایت آن به اتاق های همجوار جلوگیری شد.

وی گفت: در بررسی اولیه مشخص شد که علت آتش سوزی اتصال سیم برق بوده است.
شهبانی گفت: خوشبختانه هنگام آتش سوزی، دانشجویان در اتاق های همجوار نبودند وهیچ مشکلی برای آنان به وجود نیامد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی کرج در خصوص اقدامات انجام شده در این حادثه، اظهار کرد: نیروهای آتش نشانی بلافاصله بعد از رسیدن به محل با استفاده از تجهیزات فنی ضمن تخلیه دود از فضای خوابگاه، اقدامات ایمنی را انجام دادند.

یک مسوول در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران تایید کرد که در این حادثه مشکلی برای دانشجویان به وجود نیامده و به زودی از طریق رسانه ها ابعاد حادثه تشریح می شود.
سال گذشته یکی از دانشجویان پسر در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران براثر اتصال برق در محوطه این مرکز آموزش عالی جان باخت.
این مرکز آموزش عالی با قدمت حدود 110 فعالیت علمی اکنون دارای سه هزار و500 دانشجو در مقاطع تحصیلی کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٢-١٣٩٣, ١٩:۴۵

   

پر مبحث ترین ها