سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فرود اضطراری هواپیمای هما در فرودگاه زاهدان

هواپیما در حین فرود در فرودگاه زاهدان، با مشکل فنی مواجه شد که قطعه مورد به نیاز از تهران به این فرودگاه ارسال شد تا تعمیرات لازم صورت بگیرد.
پرواز تهران – کوآلالامپور به دلیل نیاز یکی از مسافران به خدمات پزشکی مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه زاهدان شد که البته به دلیل مواجه شدن هواپیما با نقص فنی این پرواز با تاخیر فرودگاه زاهدان را به مقصد خود ترک می‌کند.

اعرابی – مدیر کل فرودگاه زاهدان - در گفت‌وگو با ایسنا گفت: پرواز 0841 متعلق به شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) که قرار بود صبح امروز - دوشنبه - از تهران به مقصد کوآلالامپور انجام شود به دلیل نیاز یکی از مسافران به خدمات فوری پزشکی در فرودگاه زاهدان توقف اضطراری کرد که البته در جریان فرود در این فرودگاه با مشکل هیدرولیکی مواجه شد.
وی افزود: این نقص فنی در حال تعمیر و برطرف شدن است و به زودی هواپیما آماده‌ پرواز خواهد شد.

همچنین نوش‌آبادی – مدیر کل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) - به ایسنا گفت: هواپیما در حین فرود در فرودگاه زاهدان، با مشکل فنی مواجه شد که قطعه مورد به نیاز از تهران به این فرودگاه ارسال شد تا تعمیرات لازم صورت بگیرد.

وی افزود: تعمیرات هواپیما در حال انجام است و تا ساعت 13 آماده پرواز می‌شود اما این پرواز ساعت 16 تا 17 امروز انجام خواهد شد چراکه کروی پروازی باید برای پرواز هشت ساعته به مقصد مالزی آماده شوند و نیاز به استراحت دارند. از سوی دیگر هواپیما نیاز به سوخت‌گیری دارد و تانکر سوخت‌رسانی فرودگاه زاهدان کوچک است و برای پر کردن باک هواپیما چند ساعت زمان لازم است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠٣-١٣٩٣, ١٢:۵۵

   

پر مبحث ترین ها