سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اشرار در جاده خاش خودروی عبوری را به گلوله بستند

صحت و سقم این حادثه و خبر منتشره در دست بررسی است و متعاقبا اعلام می شود.
هنوز 24 ساعت از خاطره تلخ 108 روز التهاب و نگرانی از بابت ربوده شدن قهرمان شمشیر بازی ایران در محور خاش نمی‌گذرد که اشرار مسلح در بامداد امروز بار دیگر با حمله به یک خودروی عبوری طعم شیرین آزاد سازی گروگان‌ها را بر مردم استان تلخ کردند.

به گزارش مهر، در این حمله مسلحانه که صبح امروز در محور زاهدان-خاش رخ داد یک جوان زاهدانی با نام حمیدالله نارویی در حالی که با همسر و فرزندش در حال تردد در این محور بود به دلیل حمله اشرار مسلح جان خود را از دست داد.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان در گفتگوی تلفنی با خبرنگار مهر از هر گونه توضیح در خصوص جزئیات این حادثه خودداری کرد و اظهار داشت: جزئیات یا دلایل این حادثه در دست راستی آزمایی و تحقیق است.
غلامرضا میرشکاری ادامه داد: صحت و سقم این حادثه و خبر منتشره در دست بررسی است و متعاقبا اعلام می شود.

فرماندار شهرستان زاهدان نیز در خصوص این که آیا این حادثه ربطی به دستگیری ربایندگان حامد صداقتی یا اشرار دستگیر شده در این منطقه دارد، اظهار داشت: اطلاعی در خصوص این ماجرا ندارم و تنها خبر این حادثه را شنیدم.
عباسعلی ارجمندی بیان داشت: برای نتیجه گیری زود است و باید اجازه داد تا ابعاد این اتفاق و صحت و سقم آن بررسی شود.

تلاش خبرنگار مهر به منظور دریافت جزئیات بیشتر از معاونت اجتماعی نیروی انتظامی و سایر فرماندهان به دلیل منع شدن آنها از مصاحبه با رسانه ها نیز بی‌نتیجه ماند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠۵-١٣٩٣, ٠٧:١٢

   

پر مبحث ترین ها