سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

انفجار یک بمب نزدیک مرقد امامین عسکریین(ع)

هنوز آمار دقیق کشته ها و زخمی ها اعلام نشده است، اما خودروهای پلیس و آمبولانس ها برای نجات جان قربانیان عازم این منطقه شده اند.
منابع خبری عراقی اعلام کردند که صبح امروز چهارشنبه بر اثر انفجار یک خودروی بمب گذاری شده نزدیک مرقد شریف امامین عسکریین (ع)در سامرا، شماری ازمردم کشته یا زخمی شدند.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری عراقی ˈالسومریه نیوزˈ، یک مقام امنیتی در استان صلاح الدین گفت: تروریست ها به وسیله یک دستگاه خودروی بمب گذاری شده به جمعی از داوطلبان مبارزه با تروریست ها حمله کرده و شماری از آنان را کشته یا زخمی کردند.

وی افزود: هنوز آمار دقیق کشته ها و زخمی ها اعلام نشده است، اما خودروهای پلیس و آمبولانس ها برای نجات جان قربانیان عازم این منطقه شده اند.

تاکنون گزارشی درخصوص آسیب دیدن مرقد شریف امامین عسکریین (ع) مخابره نشده است.

گفتنی است که تروریست های تکفیری اخیرا متحمل شکست های پیاپی در عراق شده اند، از سوی دیگر نیروهای دولتی با پشتیبانی مردم، برخی از مناطق عراق را از لوث وجود تروریست ها پاک سازی کرده اند.

طی چند روز اخیر نیروهای عراقی موفق شدند محاصره شهر ˈآمرلیˈ را در هم شکنند و ناحیه ˈسلیمان بیکˈ و چند منطقه دیگر را از لوث وجود عناصر تکفیری پاک سازی کنند.

منابع خبری عراقی خاطر نشان کرده اند که تروریست ها در موصل برخی از مقرهای خود را از ترس هدف قرار گرفتن به وسیله هواپیماها، ترک و در میان مردم پنهان شده اند.

تروریست ها در عراق سعی می کنند خود را مدافع حقوق مردم نشان دهند و از این طریق می کوشند تا برخی افراد ساده لوح را جذب خود کنند، اما بزرگان و روحانیون با پی بردن به حقیقت این گروه ها، مردم را از آن ها بر حذر می دارند و این بار چون آن ها از پیوستن مردم به خود ناامید شده اند، این خودروی بمب گذاری شده را میان مردم منفجر کردند تا خشم خود را از مخالفان خود به ویژه مردم، نشان دهند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠۶-١٣٩٣, ١٢:۵١

   

پر مبحث ترین ها