سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آتش‌سوزی گسترده در ساختمانی ۱۰ طبقه در تهران

در اثر این حادثه مأموران 5 ایستگاه آتش‌نشانی به همراه 5 نردبان هیدرولیکی، تشک نجات و خودروی کف و تنفس به محل حادثه اعزام شدند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی گسترده‌ در ساختمان ۱۰ طبقه‌ای واقع در ستارخان خبر داد.

سید‌جلال ملکی در گفت‌وگو با فارس درباره آتش‌سوزی گسترده در یک ساختمان 10 طبقه اظهار داشت: در ساعت 12:18 ظهر امروز حادثه آتش‌سوزی در یک ساختمان اداری - تجاری واقع در خیابان ستار‌خان پاساژ مرجان به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام شد.

وی ادامه داد: در اثر این حادثه مأموران 5 ایستگاه آتش‌نشانی به همراه 5 نردبان هیدرولیکی، تشک نجات و خودروی کف و تنفس به محل حادثه اعزام شدند.

ملکی افزود: در یک ساختمان 10 طبقه با 3 طبقه منفی، در طبقه منفی ۲ آن، یک مخزن بزرگ گازوئیل دچار نشتی شده بود که در نهایت موجب آتش‌سوزی در این طبقه شد و تعداد زیادی از ساکنان آن ساختمان در آتش گرفتار شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران افزود: آتش‌نشانان بلافاصله وارد عملیات شدند و آتش را تحت کنترل در آوردند. در این حادثه 4 نردبان هیدرولیکی حدود 50 نفر را نجات داد و ۳۰ نفر دیگر نیز از طریق راه‌پله‌ها نجات یافتند.

ملکی تاکید کرد: در حال حاضر آتش تحت کنترل در آمده است و 3 نفر از آتش‌نشانان نیز دچار دود‌گرفتگی شده‌اند که به مراکز درمانی منتقل شدند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٧-١٣٩٣, ١۵:٢٩

   

پر مبحث ترین ها