سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شهادت دو مرزدار در زاهدان و هلاکت چند شرور مسلح

مرزداران هنگ مرزی زاهدان در درگیری با اشرار مسلح توانستند ضمن به هلاکت رساندن چند نفر از آنان، یک دستگاه خودرو و مقدار قابل توجهی سلاح و مهمات را کشف و توقیف کنند.
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: دو نفر از مرزداران استان به نام های ستوان دوم 'جواد باقری' و استوار دوم 'رضا بارانی' در درگیری با اشرار مسلح به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرزبانی، سرتیب دوم پاسدار رهام بخش حبیبی افزود: مرزداران هنگ مرزی زاهدان با اشرافیت اطلاعاتی شب گذشته از فعالیت اشرار مسلح در نقطه صفر مرزی و قصد آنان مبنی بر ورود به داخل کشور آگاه شدند.

وی اظهار داشت: مرزداران این هنگ پس از ساماندهی و آموزش های لازم، متوقف ساختن این اشرار مسلح را در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: مرزداران هنگ مرزی زاهدان در درگیری با اشرار مسلح توانستند ضمن به هلاکت رساندن چند نفر از آنان، یک دستگاه خودرو و مقدار قابل توجهی سلاح و مهمات را کشف و توقیف کنند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان با تقدیر از مرزداران هنگ مرزی زاهدان که با رشادت خود مانع ورود اشرار مسلح به داخل کشور شدند افزود: در این درگیری دو نفر از جان برکفان مرزبانی استان به فیض شهادت نائل آمدند.

سردار حبیبی اظهار داشت: ورود به حریم امنیتی جمهوری اسلامی ایران هزینه سنگینی برای متجاوزان به دنبال خواهد داشت و مرزداران دلاور این استان در راه حفظ مرزها تا آخرین قطره خود ایستاده اند و مقتدرانه با هر گونه تخلف و اقدامات غیر قانونی در مرز مقابله و برخورد خواهند کرد.

منبع: مهر
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠٧-١٣٩٣, ١٠:۵٧

   

پر مبحث ترین ها