سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

یک معلم در سیستان و بلوچستان به رگبار بسته شد

توسط دو نفر موتورسوار ناشناس، رضا سرگزی از معلمان مقطه ابتدایی روستای کارچان بین شهرستان سرباز و قصرقند به رگبار بسته شده و کشته شد.
مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: توسط دو نفر موتورسوار ناشناس، "رضا سرگزی" از معلمان مقطه ابتدایی روستای کارچان بین شهرستان سرباز و قصرقند کشته شد.

به گزارش تسنیم، علیرضا نخعی گفت: توسط دو نفر موتورسوار ناشناس، رضا سرگزی از معلمان مقطه ابتدایی روستای کارچان بین شهرستان سرباز و قصرقند به رگبار بسته شده و کشته شد.

او گفت: جای تاسف است که طیف مظلوم معلمان این‌گونه از طریق عده‌ای از خدا بی‌خبر و خودفروخته بدون هیچ وسیله دفاعی و مظلومانه در حال خدمت شغل شریف معلمی، به شهادت می‌رسند.

نخعی گفت: تیمی از آموزش و پرورش استان متشکل از معاونت پشتیبانی و جمعی از همکاران این اداره‌کل برای پیگیری این موضوع راهی منطقه شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: رضا سرگزی از فرهنگیان دلسوز و زحمتکش استان به مدت 4 سال است که در مقطع ابتدایی در روستایی بین مرز شهرستان سرباز و ققصرقند به نام "کارچان" خدمت می‌کند.

همچنین بنا به گفته یکی از همکاران این شهید، وی هنگام تعطیل شدن مدرسه مورد رگبار اسلحه کلاش دو نفر موتور سوار قرار می‌گیرد و به شهادت می‌رسد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٧-١٣٩٣, ٢٢:۴٨

   

پر مبحث ترین ها