سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دادگستری لرستان: قاتل معلم لرستانی از شهر خارج نشده

بروز شده : ٩-٠٩-١٣٩٣, ١٩:۵۴    نسخه چاپی    
پلیس با اهتمام و جدیت گسترده‌ای در زمینه دستگیری قاتل معلم لرستانی اقدامات خود را ادامه می‌دهد تا محل اختفای این دانش آموز قاتل را پیدا کنند.
رییس کل دادگستری استان لرستان گفت: شواهد و قرائن نشان می‌دهد دانش آموز ۱۶ ساله لرستانی که معلم خود را به قتل رسانده هنوز از شهر خارج نشده است.
به گزارش میزان، جعفر بدری اظهار کرد: طی روزهای اخیر محل اختفای دانش آموز ۱۶ ساله در یک گاوداری در نهاوند ردیابی شد؛ اما هنگام حضور پلیس متهم از محل متواری شده بود.

وی با بیان اینکه هیچ متهمی قادر به فرار از دست قانون نیست، اذعان داشت: پلیس با اهتمام و جدیت گسترده‌ای در زمینه دستگیری قاتل معلم لرستانی اقدامات خود را ادامه می‌دهد تا محل اختفای این دانش آموز قاتل را پیدا کنند.

بدری خاطر نشان کرد: سه نفر از بستگان نزدیک دانش آموز ۱۶ ساله قاتل معلم بازداشت شده‌اند تا متهم فراری دستگیر شود.
وی افزود: علت و انگیزه قتل تا زمان دستگیری متهم و انجام مرحله دادرسی مشخص نخواهد بود و با دستگیری و اعتراف متهم علت وقوع قتل مشخص خواهد شد.

رییس کل دادگستری استان لرستان در پایان گفت: شواهد و قرائن نشان می‌دهد دانش آموز ۱۶ ساله لرستانی که معلم خود را به قتل رسانده هنوز از شهر خارج نشده و در داخل شهر است.
چندی پیش اعلام شد: «محسن خشخاشی» دبیر فیزیک دبیرستان بروجرد توسط دانش آموزش با چاقو به قتل رسید و پس از ارتکاب جرم متواری شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠٩-١٣٩٣, ١٩:۵۴

   

پر مبحث ترین ها