سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مرگ چهارزائر کربلا در جاده همدان

حین بازگشت از شتاب برای رسیدن زودتر به مقصد پرهیز کرده و به طور حتم بعد از هر دو ساعت رانندگی برای مدت کوتاهی توقف و استراحت کنند.

رییس پلیس راه استان همدان گفت: خودرو پژو حامل چهار نفر از زائران امام حسین (ع) هنگام بازگشت در محور رزن استان همدان با یک دستگاه کامیونت برخورد و همه سرنشینان پژو جان باختند.

سرهنگ 'مهدی شاکری' شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 13 روز جاری (یکشنبه) یکدستگاه خودرو پژو با کامیونت هیوندا در محور قروه درجزین از توابع شهرستان رزن برخورد کرد.

وی اضافه کرد: طبق بررسی های صورت گرفته توسط عوامل پلیس راه سرنشینان این خودرو از کربلا عازم تهران بودند که قصد تردد از محور ساوه را داشتند.

وی اضافه کرد: خستگی و خواب آلودگی شدید راننده منجر به تشخیص نادرست مسیر و ورود در محور رزن شد که در ادامه راننده قصد بازگشت و تغییر مسیر از محور قروه درجزین به ساوه را داشته است.

رییس پلیس راه استان همدان گفت: به علت خستگی مفرط ، راننده خودرو را به سمت چپ جاده منحرف کرده و در این هنگام با کامیونت که از روبرو در حال تردد بوده برخورد می کند.

سرهنگ شاکری اضافه کرد: در این سانحه دلخراش چهار نفر از اعضای یک خانواده شامل دو مرد، یک زن و یک کودک فوت می کنند.

وی به زائران اربعین حسینی توصیه کرد: حین بازگشت از شتاب برای رسیدن زودتر به مقصد پرهیز کرده و به طور حتم بعد از هر دو ساعت رانندگی برای مدت کوتاهی توقف و استراحت کنند.


telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠٩-١٣٩٣, ٢٢:٣٩

   

پر مبحث ترین ها