سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت‌الله علوی گرگانی: حماسه 9دی، دشمنان را حیرت زده کرد

بروز شده : ٧-١٠-١٣٩٢, ٢٠:٢٣    نسخه چاپی    
دشمنان و شیاطین هیچ وقت بیکار نمی نشینند و دائما در حال کشیدن نقشه و توطئه علیه اسلام و مکتب اهل بیت(ع)هستند، لذا همگان باید هوشیاری خود را در مقابل آنان حفظ نمایند و نقشه های آنها را با حمایت و پیروی از ولی فقیه و داشتن بصیرت، نقش برآب کنند.
آیت الله علوی گرگانی از مراجع تقليد اظهار داشت: حماسه مردم در 9دی ماه سال 88 آنچنان پرشور و حماسی بود که دشمنان اسلام و انقلاب را حیرت زده کرد و نشان داد که هرکس با ولی خدا، امام حسین(ع) مقابله کند، نابود شدنی است.

آیت الله سيد محمد علي علوی گرگانی در دیدار جمعی اصحاب رسانه با تبیین اهمیت حضور مردم در حماسه ماندگار 9دی، گفت: خدای متعال انسان ها را به حال خود رها نکرده و در برهه های مختلف مورد آزمایش قرار می دهد و مومنین را در امتحانات خود نصرت می بخشد؛ البته شاید یاری و نصرت الهی بسیاری از اوقات نیز به چشم ما نیاید، اما باید انسان خود را لایق نصرت الهی قرار دهد.

وي افزود: حماسه 9دی ماه سال 88 از این قبیل نصرت های الهی برای ملت شهید پرور و بزرگ ایران بود که مهم و قابل ملاحظه است؛ چرا که حضور حماسی مردم آنچنان پرشور و انقلابی بود که دشمنان اسلام و انقلاب را حیرت زده کرد و نشان داد که هرکس با ولی خدا، امام حسین(ع) مقابله و بی حرمتی کند، برای همیشه نابود شدنی است.

آیت الله علوی گرگانی، حفظ آثار قیام سیدالشهدا(ع) را از طرف خدا تضمین شده دانسته و افزود: چون امام حسین(ع) همه چیز خود را در راه خدای متعال فدا کرد و باعث حفظ دین شد، لذا قیام حضرت از طرف خدای متعال بیمه شده و کسی نمی تواند با دستگاه عظیم حسینی مقابله کند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، وي با اشاره به نقشه های دشمنان اسلام و قرآن و لزوم هوشیاری در مقابل آنان، گفت: دشمنان و شیاطین هیچ وقت بیکار نمی نشینند و دائما در حال کشیدن نقشه و توطئه علیه اسلام و مکتب اهل بیت(ع)هستند، لذا همگان باید هوشیاری خود را در مقابل آنان حفظ نمایند و نقشه های آنها را با حمایت و پیروی از ولی فقیه و داشتن بصیرت، نقش برآب کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-١٠-١٣٩٢, ٢٠:٢٣

   

پر مبحث ترین ها