سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آيت الله حسيني بوشهري در ديدار استاندار قم:

مسئولان کشور برای آبادانی قم اهتمام ویژه داشته باشند

وي پرداختن به بحث اشتغال جوانان در كنار مباحث فرهنگي را از كارهاي بسيار شايسته عنوان كرد و افزود: تلاش شود شغل‌هايي توليد شوند كه در راستاي فرهنگ و شان شهر مقدس قم باشند.
مدیر حوزه های علمیه کشور با بیان اینکه قم دارای جایگاه ملی است، خواستار اهتمام ويژه مسئولان عالي رتبه نظام در امر آباداني این شهر شد.

آيت الله سید هاشم حسيني بوشهري در ديدار استاندار قم، با اشاره به سوابق ارزشمند و تجربيات كارآمد حجت الاسلام صالحي منش انتصاب ايشان را به سمت استاندار قم تبريك گفت.

وي پرداختن به بحث اشتغال جوانان در كنار مباحث فرهنگي را از كارهاي بسيار شايسته عنوان كرد و افزود: تلاش شود شغل‌هايي توليد شوند كه در راستاي فرهنگ و شان شهر مقدس قم باشند.

عضو جامعه مدرسین حوزه، تجربيات كارآمد و همت بلند حجت الاسلام صالحي منش و پشتوانه عظيم دولتي و حمايت همه جانبه مراجع عظيم الشان، حوزه‌هاي علميه و مردم شريف استان قم را از نقاط قوت استاندار قم عنوان و ابراز اميدواري كرد: با انتصاب مديران متعهد، متخصص و خلاق گام هاي بلندي در راستاي توسعه و آباداني هرچه بيشتر استان توسط ايشان برداشته شود.

وی بر شرايط خاص ديني و سياسي شهر مقدس قم و بهره گيري از نعمت حرم كريمه اهل بيت(ع)، مسجد مقدس جمكران و مراجع عظام تقليد تاكيد و اين شهر را داراي جايگاه ملي ارزيابي كرد و خواستار اهتمام ويژه مسئولان عالي رتبه نظام در امر آباداني شهر عش آل محمد(ص) شد.
مسئولان کشور برای آبادانی قم اهتمام ویژه داشته باشند

استاندار قم: خودم را فرزند و متعلق به حوزه علميه مي‌دانم

استاندار قم نيز در این دیدار، آيت الله حسيني بوشهري را افتخار شهر عش آل محمد(ص) خواند و با اشاره به تاسيس چندين حوزه علميه در سراسر كشور توسط ايشان حضور ايشان در استان قم را مايه خير و بركت دانست.

حجت الاسلام محمد صادق صالحي منش جايگاه آيت الله حسيني بوشهري به عنوان امام جمعه قم و رجوع مردم به ايشان را نشان از اشراف كامل ايشان بر شهر قم عنوان كرد و افزود: اميد كه در سايه الطاف ايزد منان و بهره گيري از رهنمودها و سخنان دلسوزانه حضرتعالي بتوانم مثمر به ثمر واقع شوم.

وي تصريح كرد: من خودم را فرزند و متعلق به حوزه علميه مي‌دانم و اميدوارم بتوانم در كسوت استاندار قم با بكارگيري اندوخته‌هاي خود در دوران تحصيل علوم ديني در پيشبرد اهداف والاي نظام مقدس جمهوري اسلامي، مايه آبرومندي حوزه علميه باشم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١٠-١٣٩٢, ٠٩:٠۴

   

پر مبحث ترین ها