سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آيت الله موسوي اردبيلي:

راي مردم به دكتر حسن روحاني لطف خدا بوده است

خوشبختانه با حضور حداكثري مردم در پاي صندوق هاي راي و انتخاب حجت الاسلام والمسلمين دكتر حسن روحاني به عنوان رئيس جمهور ايران، دشمن طمع كار نتوانست هيچ بهره اي ببرد.
آيت الله سید عبدالکریم موسوي اردبيلي عصر پنج شنبه در ديدار دكتر رحماني فضلي وزير كشور و هيئت همراه با ايشان از اتفاق نظر اكثريت مردم بر دولت تدبير و اميد ابراز خرسندي كرد و افزود: راي مردم به حجت الاسلام دكتر حسن روحاني لطف خدا بوده است.

وی با اشاره به اميد ايجاد شده در دلهاي مردم گفت: ما اميدواريم با در پيش گرفتن مشي اعتدال و تدبير توسط مديران عالي نظام اين اميد ادامه دار باشد.

استاد برجسته حوزه خاطر نشان كرد: ‌با همت و تلاش دولت جديد و صبر در برابر مشكلات و سختي‌هاي پيش رو مي‌توانيد كارهاي بسيار بزرگي انجام دهيد.

وزير كشور نيز در اين ديدار با تبريك دهه فجر انقلاب اسلامي، ‌نعمت انقلاب را بسيار با اهميت ارزيابي كرد و افزود: بايد با خدمت به مردم قدردان و شاكر اين نعمت باشيم.

دكتر عبدالرضا رحماني فضلي با اشاره به مشكلات پيش روي دولت در بحث بيكاري جوانان، گراني و اختلافات داخلي و تلاش مستكبران بر منزوي كردن ايران اسلامي در عرصه ي بين الملل گفت:‌خوشبختانه با حضور حداكثري مردم در پاي صندوق هاي راي و انتخاب حجت الاسلام والمسلمين دكتر حسن روحاني به عنوان رئيس جمهور ايران، دشمن طمع كار نتوانست هيچ بهره اي ببرد.

وي تصريح كرد:‌حضور دكتر روحاني در سازمان ملل و مطرح نمودن طرح مبارزه با خشونت كه از ابتكارات ايشان بود، دشمنان نظام را كه بحث ايران هراسي و اسلام ستيزي را ترويج مي كردند مايوس كرد.

نبايد در كارها براساس سلايق فردي عمل شود

آيت الله علوی گرگاني نیز در دیدار وزیر کشور با اشاره به اينكه در كارها نبايد براساس سلايق فردي عمل شود،گفت: بايد در كليه امور بر نظر مقام معظم رهبري حضرت آيت الله العظمي خامنه اي تكيه كرد.

وی شخصيت مقام معظم رهبري از همه جهات كامل و جامع عنوان كرد و افزود: ايشان شخصيتي برجسته است كه در تمام امور اشراف كامل دارند و با اجراي منويات ايشان مي توانيم گام هاي مؤثري در راه توسعه ايران اسلامي برداريم.

استاد برجسته حوزه با بيان اينكه كار بايد براي رضاي خدا باشد، گفت: اگر در راه رضاي خدا و خدمت به مردم كار شود قطعا عنايات ويژه خداوند را نيز به همراه خواهيد داشت.

وي ايران را قدرت برتر منطقه دانست و گفت: جهانيان به الگو شدن ايران در زمينه هاي مختلف از جمله فرهنگي، اقتصادي و سياسي اذعان دارند و همين امر موجب شده است براي مخالفت با جمهوري اسلامي گام بردارند.

آيت الله علوي گرگاني، انتخاب وزير كشور به اين سمت را لطف خداوند دانسته و گفت: شما سرباز امام زمان(عج) هستيد و خودتان را بايد در محضر ايشان حاضر ببينيد و با خدمت به ايران اسلامي خودتان ر ا براي حسابرسي در آخرت آماده كنيد.

دكتر رحماني فضلي نيز با بيان اينكه دولت تدبير و اميد وارث بعضي از مشكلات در حوزه داخلي و سياست خارجي بوده است گفت: دشمن نيز پيش از انتخابات قصد بهره برداري از اين مشكلات را داشت كه با حضور حداكثري مردم در انتخابات رياست جمهوري اين نقشه دشمنان نقش برآب گرديد.

وزير كشور با بيان اينكه در آغاز رياست جمهوري دكتر روحاني، نقدينگي بالا و رشد منفي اقتصادي اعتماد مردم به دولت را كاهش داده بود خاطر نشان كرد: با اتخاذ تدابير و برنامه ريزي‌هاي مناسب و ثبات اقتصادي درحوزه داخلي و افزايش تعاملات بين المللي موجي از اميد در دلهاي آحاد مردم ايجاد شده است.

لزوم پشتيباني از بخش خصوصي جهت سرمايه گذاري در عرصه بين الملل

وزير كشور همچنین به همراه دكتر اميري معاون وزير كشور و حجت الاسلام صالحي منش استاندار قم با آيت الله هاشمي شاهرودي ديدار و گفتگو کرد.

آيت الله سید محمود هاشمي شاهرودي در اين ديدار با اشاره به ظرفيت عظيم بخش خصوصي به عنوان بازوي محرك نظام مقدس جمهوري اسلامي خواستار بهره گيري حداكثري از اين بخش شد.

رئيس هیئت عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه‌گانه افزود: با پشتيباني بخش خصوصي در عرصه بين الملل و خصوصا كشورهاي همسايه در حال توسعه مي‌توان زمينه ارزآوري به ايران اسلامي را فراهم نمود.

وی با ابراز خرسندي از روي كارآمدن دولت تدبير و اميد، سعه صدر و حب خدمت به مردم را از پيش نيازهاي امر حكومت عنوان كرد و افزود: گماشته شدن در سمت هاي مديريتي آزمايش الهي است و مديران بايد طوري عمل كنند كه در آينده با بازبيني خدماتشان در پيشگاه خداوند متعال و مردم سرافراز باشند.

وزیر کشور نيز در اين ديدار با اشاره به انتصاب استانداران سراسر كشور مشي اعتدال و سوابق مديريتي و انقلابي را از گزينه هاي اصلي اين انتصابات عنوان كرد.

رحماني فضلي با اشاره به مذاكرات ژنو و گشايش هاي ايجاد شده در عرصه ي بين الملل گفت: خوشبختانه پيشرفت هاي خوبي در عرصه ي مذاكرات هسته اي داشته ايم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-١١-١٣٩٢, ١٨:۴٨

   

پر مبحث ترین ها