سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

باید صدای ناله‌های مردم را شنید

اگر مسؤلان امنیتی و نظامی کشور صلاح می‌دانند در مواقعی که نیاز به نیرو نیست و منطقه در دور آرامش به سر می‌برد جوانان کشورمان از سربازی معاف و یا زمان خدمت سربازی آنها تقلیل یابد.
یکی از مراجع تقلید گفت: در گفت‌وگوی تلفنی که با رئیس‌جمهور به مناسبت سال نو داشتم به وی گفتم که منتظر تحقق دو واژه اعتدال و امید هستم.
به گزارش خبرگزاری فارس، آیت‌الله علوی گرگانی عصر امروز (شنبه) در دیدار با اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین که به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و امام خمینی(ره) در قم، اظهار داشت: اگر بتوانیم در تمامی کارها با علما و بزرگان دین همکاری داشته باشیم به نتایج مثبتی خواهیم رسید.

وی افزود: جامعه نیازمند رهبری است که از لحاظ دینی باید در رأس باشد و تذکر بزرگان دینی نیز باید مورد عمل قرار بگیرد.
آیت‌الله علوی گرگانی تأکید کرد: ما افتخار می‌کنیم که افرادی جا افتاده و لایق در مجلس شورای اسلامی حضور دارند و اما عزیزان در نظر داشته باشند که توجه و عمل به تذکرات بزرگان سبب خیر و برکت می‌شود.

این مرجع تقلید خطاب به اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین گفت: از حضار تقاضا دارم که به مشکلات مردم رسیدگی شود و دولت و دولتمردان به همراه مسئولان و مجلسیان بنشینند و مشکلات مردم را رفع کنند چرا که گرانی و نبود درآمد از یک سو و بیکاری از سوی دیگر مردم کشور ما را رنج می‌دهد.
وی مسئله خدمت سربازی را نیز دیگر دغدغه خانواده‌ها برشمرد و تأکید کرد: اگر مسؤلان امنیتی و نظامی کشور صلاح می‌دانند در مواقعی که نیاز به نیرو نیست و منطقه در دور آرامش به سر می‌برد جوانان کشورمان از سربازی معاف و یا زمان خدمت سربازی آنها تقلیل یابد.

آیت‌الله علوی گرگانی در این دیدار همچنین به گفت‌وگوی تلفنی خود با رئیس‌جمهور به مناسبت نوروز امسال اشاره کرد و گفت: در گفت‌وگوی تلفنی که با حجت‌الاسلام روحانی داشتم به وی گفتم که منتظر تحقق دو واژه اعتدال و امید هستم و امیدوارم امید مردم را افزایش دهید چرا که اگر گوش بسپاریم صدای ناله مردم را می‌شنویم و این یک واقعیت است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠١-١٣٩٣, ٢٢:٢۶

   

پر مبحث ترین ها