سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله موسوی اردبیلی: مردم به اقدام دولت برای مهار تورم بسیار امیدوارند

مردم بسیار امیدوارند مشکلات آنها خصوصا در زمینه گرانی در این دولت برطرف شود، چرا که آنها قبلا با مشکلات گرانی دست و پنجه نرم کرده اند.
یکی از مراجع عظام تقلید گفت: مردم برای از بین رفتن معضل گرانی و تورم، منتظر اقدام دولت بوده و در این زمینه بسیار امیدوار هستند.

آیت الله العظمی ˈسید عبدالکریم موسوی اردبیلی ˈ عصر پنجشنبه در دیدار ˈمحمود واعظی ˈ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با وی، خاطرنشان کرد: مردم بسیار امیدوارند مشکلات آنها خصوصا در زمینه گرانی در این دولت برطرف شود، چرا که آنها قبلا با مشکلات گرانی دست و پنجه نرم کرده اند.

وی تصریح کرد: وقتی مردم مشاهده کنند که گرانی وجود دارد تحت فشار قرار می گیرند و این مساله با موضع و نصیحت درست نمی شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در این دیدار گفت: در دولت یازدهم سعی شده است با ادبیاتی با جهان حرف بزنیم که اسلام به ما یاد داده است و به عقیده ما محکم صحبت کردن به معنای فحاشی و پرخاشگری نیست.

وی افزود: امروز شاهد همبستگی نظام و مردم در سطوح مختلف هستیم و این بهترین سرمایه اجتماعی است که به برکت دولت یازدهم ایجاد شده و باید حفظ شود.
واعظی ادامه داد: دولت با تمام وجود به دنبال رفع مشکلات مردم خصوصا در بعد معیشت است زیرا معتقدیم مسائل اقتصادی با مسائل خارجی پیوند مستقیم دارد.

به گزارش ایرنا، ادامه این دیدار بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات روز پنجشنبه در سفر به قم با شماری از مراجع تقلید دیدار و از برخی مراکز حوزوی بازدید کرد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠٢-١٣٩٣, ٢٣:۴٩

   

پر مبحث ترین ها