سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله علوی گرگانی: پاسداری از حجاب و عفاف در جامعه ضروری است

وی با بیان اینکه باید با از بین رفتن عفاف و حجاب در جامعه جلوگیری شود، افزود: انقلاب برای نگهداری اسلام و دوری از کشورهای غربی که هم جنس گرایی را جزو حقوق بشر می‌دانند انجام شد.
مرجع تقلید شیعیان جهان بر لزوم پاسداری از حجاب و عفاف در جامعه تاکید کرد.

آیت الله العظمی سیدمحمد علی علوی گرگانی ظهر یکشنبه در دیدار با اعضای لشکر 27 حضرت محمد رسول الله(ص) تهران بیان کرد: لشکر 27 حضرت محمد رسول الله(ص) دارای افتخارات بسیاری است و در مواقع حساس موقعیت خود را نشان داده است و یک نیروی ارزشمند حافظ انقلاب است پس نباید اجازه دهند این افتخارات از دستشان خارج شود.

وی گفت: خداوند می‌فرمایند کسانی که ایمان دارند و ایمان آنها با عمل صالح همراه است نتیجه عمل صالح خود را دیده و وارد بهشت می‌شوند.

استاد برجسته حوزه عنوان کرد: انقلاب اسلامی با نام دین فعالیت می‌کند پس باید مراقب باشیم اسم دین را از بین نبریم.

ایمان ظاهری ارزشی ندارد

وی بیان کرد: ایمان ظاهری و ایمان نفاق هیچ اهمیتی ندارند اما ایمان اعتقادی و واقعی است که جایگاه ویژه‌ای دارد.

آیت الله علوی گرگانی بیان کرد: خداوند همیشه به کسانی که همواره خدا را در زندگی خود قرار دهند کمک می‌کند اما انسان نیز باید تمام اعمال خود را با یاد خدا انجام دهد.

وی گفت: انسانی که ایمان واقعی داشته باشد مظهر قدرت الهی است و خداوند نیز وعده داده است که به افرادی که ایمان دارند در بهشت جایگاهی عالی داده می‌شود زیرا بهشت نتیجه عمل صالح انسان است.

مرجع تقلید شیعیان جهان عنوان کرد: انسان معتقد باید مطیع فرمان مراجع باشد تا سرمایه‌هایی که با خون شهدا به وجود آمده است از بین نروند.

بی حیایی و بی عفتی خون شهدا را هدر می‌دهد

وی با بیان اینکه باید با از بین رفتن عفاف و حجاب در جامعه جلوگیری شود، افزود: انقلاب برای نگهداری اسلام و دوری از کشورهای غربی که هم جنس گرایی را جزو حقوق بشر می‌دانند انجام شد.

وی ادامه داد: زنان و دختران باید از بی حیایی و بی عفتی که خون شهدا را هدر می‌دهد دوری کنند.

آیت الله علوی گرگانی بیان کرد: پرچم جمهوری اسلامی با شعار الله است پس خواهران و برادران باید بدانند در محدوده الله هستند پس باید از الله دستور بگیرند و نباید هر کاری را راحت انجام دهند.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٢-١٣٩٣, ١٧:۵٨

   

پر مبحث ترین ها