سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت‌الله نوری‌همدانی: نباید مقابل زیاده‌خواهی‌های غرب کوچک‌ترین انفعالی داشته باشیم

ایت الله نوری‌همدانی با اشاره به برنامه اروپایی‌ها برای بررسی برنامه موشکی ایران در مذاکرات هسته‌ای خاطرنشان کرد: نباید در برابر کینه‌توزی‌های دشمنان برخوردی انفعالی داشته باشیم و باید با حفظ وحدت در برابر هرگونه زیاده‌خواهی ایستادگی کنیم.
یکی از مراجع عظام تقلید با بیان اینکه نباید در برابر غرب و آمریکا منفعل باشیم گفت: مسئولان بدانند که زیاده‌خواهی‌های غربی‌ها هیچ پایانی ندارد.

آیت‌الله العظمی حسین نوری همدانی امروز در دیدار سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه بسیج شجره طیبه نظام و بازوی پرتوان اسلام است، تاکید کرد: استکبار از نیروهای بسیجی هراس دارد و این در حالی است که امروز در تمام عرصه‌ها بسیج حضور فعال دارد.

وی تاکید کرد: باید در خصوص امر به معروف و نهی از منکر از تمام ابزارها استفاده کرده و از ظرفیت رسانه ملی و دیگر رسانه‌ها نیز بهره گرفت.
این مرجع تقلید با بیان اینکه باید حجاب و امر به معروف و نهی از منکر از دستگاه‌های دولتی شروع شود، اظهار کرد: باید برای پیشرفت کشور در همه بخش‌ها وحدت داشته باشیم.

نوری‌همدانی در بخش دیگری از سخنان خود به انتقاد از سیستم بانکی کشور پرداخت و اظهار کرد: امروز شاهد هستیم که بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری برای دیرکرد جریمه می‌گیرد و این در حالی است که دریافت چنین مبلغی حرام است.

وی با اشاره به اینکه در نظام سرمایه‌داری ثروتمندان روز به روز ثروتمندتر و فقرا هر روز فقیرتر می‌شوند، اظهار کرد: به رئیس جمهور گفته‌ام که بخش مهمی از اقتصاد تولید است و بخش دیگر نظارت بر قیمت‌ها است که در این بخش‌ها با ضعف روبه‌رو هستیم.

استاد حوزه علمیه قم ضرورت تقویت نظارت بر بازار را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: باید در خصوص نظارت بر قیمت‌ها و کنترل بازار فعالیت بیشتری صورت بگیرد چرا که مردم از این وضعیت دچار سختی شده‌اند.
به گزارش فارس، وی با اشاره به اینکه نباید در برابر غرب و آمریکا منفعل باشیم افزود: مسئولان بدانند که زیاده‌خواهی‌های غربی‌ها هیچ پایانی ندارد.

نوری‌همدانی با اشاره به برنامه اروپایی‌ها برای بررسی برنامه موشکی ایران در مذاکرات هسته‌ای خاطرنشان کرد: نباید در برابر کینه‌توزی‌های دشمنان برخوردی انفعالی داشته باشیم و باید با حفظ وحدت در برابر هرگونه زیاده‌خواهی ایستادگی کنیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-٠٢-١٣٩٣, ٢٢:٢۵

   

پر مبحث ترین ها