سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله نوری همدانی:

اختلاف‌افکنی بین پیروان مذاهب، اصل اسلام را نابود می‌کند

بروز شده : ١-٠٣-١٣٩٣, ١١:۵٢    نسخه چاپی    
آیت الله نوری همدانی، هوشیاری و دفاع از سنگر اسلام و انقلاب را وظیفه همه دانست و تاکید کرد: هرکس در هر پست و مقامی که هست یک سنگر در اختیار دارد که باید با تمام وجود از آن دفاع کند.
یکی از مراجع تقلید گفت: دشمن با اختلاف اندازی میان پیروان مذاهب اسلامی تلاش دارد اصل اسلام را نابود کند، مسلمانان باید با تمام توان هوشیاری خود را در برابر آنان حفظ نمایند و از انجام هرکاری که به اختلافات دامن می زند پرهیز کنند.

آیت الله العظمی حسین نوری همدانی قبل از ظهر چهارشنبه در دیدار جمعی از پرسنل وزارت دفاع و اساتید و مربیان بسیج سراسر کشور که در دفتر معظم له برگزار شد به تبیین اهمیت حفظ هوشیاری در برابر دشمنان اسلام و انقلاب و راه های مقابله با توطئه های آنان پرداخت.

وی با اشاره به وجود خفقان شدید در قبل از انقلاب و سرکوب مردم توسط رژیم منحوس پهلوی خاطرنشان کرد: در آن زمان استکبار از خارج و استبداد شدید، سلاطین از داخل کشور مردم را در یک تنگنای عجیبی قرارداده بودند و کسی جرات نفس کشیدن نداشت.

این مفسر قرآن کریم افزود: امروز همه دشمنان اسلام و انقلاب با همه توان خود به صحنه آمده اند تا جوانان کشور را از انقلاب و رهبری جدا نمایند و اعتقادات آنان را سست نمایند که باید با تمام توان در مقابل آنان ایستادگی کرد، چرا که این انقلاب و اسلام به راحتی به دست ما نرسیده است که به راحتی از دست بدهیم.

آیت الله نوری همدانی، هوشیاری و دفاع از سنگر اسلام و انقلاب را وظیفه همه دانست و تاکید کرد: هرکس در هر پست و مقامی که هست یک سنگر در اختیار دارد که باید با تمام وجود از آن دفاع کند.

استاد درس خارج فقه حوزه با بیان این که باید با تمام توان در جنگ نابرابر دشمنان، ابتدا نقشه های دشمن را شناسایی کرده و هوشیاری، بیداری و بصیرت خود را حفظ نماییم افزود: دشمنان وقتی نتوانستند در میدان جنگ بر کشور پیروز شوند، تهاجم ناجوانمردانه فرهنگی علیه جوانان و مردم ما به راه انداختند به گونه ای که امروز هزاران سایت و شبکه های ماهواره ای با تمام قدرت در تلاش هستند که ایمان و اعتقادات مردم ما را از بین ببرند و در این راه نیز از هیچ گونه تلاش فروگذاری نمی‌کنند.

اختلاف اندازی میان شیعه و سنی حربه استعمار

به گزارش مرکز خبر حوزه، آیت الله نوری همدانی تاکید کرد: اسلام هراسی و شیعه هراسی و همچنین اختلاف اندازی میان مذاهب اسلامی مخصوصا شیعه و سنی از قدیمی ترین ابزار دشمنان اسلام است تا بتوانند اصل اسلام را نابود کنند و همه مسلمانان باید با تمام توان هوشیاری و بصیرت خود در برابرآنان را حفظ نمایند و از انجام هرکاری که به اختلافات دامن می زند پرهیز نمایند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠٣-١٣٩٣, ١١:۵٢

   

پر مبحث ترین ها