سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله موسوی اردبیلی: دولت نیازمند حمایت همه جانبه است

بروز شده : ٣-٠٣-١٣٩٣, ٢٣:٢٧    نسخه چاپی    
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه بسیار امیدوار هستم که تحریم‌ها شکسته شود، تصریح کرد: دولت در عرصه‌های مختلف با هوشمندی در حال فعالیت است و در این زمینه‌ها باید از دولت تقدیر کرد.
یکی از مراجع تقلید شیعیان، حمایت رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از دولت را بسیار امیدوار کننده عنوان کرد و گفت: دولت نیازمند حمایت همه جانبه است و امیدوارم همه اقشار از فعالیت‌های دولت حمایت کنند.

آیت الله العظمی سید عبدالکریم موسوی اردبیلی در دیدار حجت الاسلام علی یونسی، دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی با اشاره به حمایت اخیر رئیس ستاد کل نیروهای مسلح از دولت اظهار کرد: امیدوارم همه اقشار از فعالیت‌های دولت حمایت کنند زیرا در شرایط کنونی دولت نیازمند حمایت همه جانبه است.

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه بسیار امیدوار هستم که تحریم‌ها شکسته شود، تصریح کرد: دولت در عرصه‌های مختلف با هوشمندی در حال فعالیت است و در این زمینه‌ها باید از دولت تقدیر کرد.
وی با انتقاد از برخی از عملکردهایی که در دولت قبلی وجود داشته است، خاطرنشان کرد: برخی از افراد در دولت گذشته حرف‌هایی را می‌گفتند که حتی با مبانی دینی ما فاصله‌های بسیار زیادی داشت و هزینه‌های بسیار زیادی را برای دولت به وجود می‌آورد.

مخالفان دولت تعدادشان بسیار اندک اما صدایشان بلند است

حجت الاسلام علی یونسی نیز در این دیدار با اشاره به اینکه مسیری که در سال‌های گذشته پیش گرفته شده بود منافع کشور را به خطر انداخته بود اظهار کرد: مخالفان دولت تعدادشان بسیار اندک است اما صدایشان بلند است و از امکاناتی که در اختیار دارند در جهت بقای خویش استفاده می‌کنند.

به گزارش مهر، وی با اشاره به اینکه در دولت قبلی منافع کشور در دست افراد تند رو بود تصریح کرد: آن‌ها به دلیل اینکه در اقلیت بودند نتوانستند در انتخابات پیروز شوند.
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی گفت: کشور با کمک و حمایت مردم و مراجع تقلید می‌تواند در مسیر اصلی خود قرار بگیرد و در این مسیر امیدواریم دولت بتواند موفق عمل کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٣-١٣٩٣, ٢٣:٢٧

   

پر مبحث ترین ها