سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله حسینی بوشهری: حوزه‌های علمیه از مبارزان در برابر تکفیری‌ها حمایت می‌کند

بروز شده : ٢-٠۴-١٣٩٣, ٢٢:٢٧    نسخه چاپی    
وی با اشاره به اینکه بیش از 2 میلیون نفر در عراق دعوت مرجعیت را قبول کرده‌اند، اظهار کرد: حوزه علمیه قم بیدار است و با پشتوانه مرجعیت و رهبر فرزانه خود حمایت خود را از مبارزان علیه تکفیری‌ها اعلام می‌کند.
مدیر حوزه‌های علمیه کشور گفت: قداره بند‌هایی که امروز حرم مطهر امامین عسکریین، نجف و کربلا را تهدید می‌کنند، بدانند مرجعیت در قم و نجف مردم را به مقابله با آنها فرا خوانده‌اند.

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری روز دوشنبه درگردهمایی بزگ مبلغان ماه مبارک رمضان که در مسجد اعظم قم برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس آمار اعلام شده، حدود 8 هزار مبلغ در طرح های تابستان، طرح هجرت و ماه رمضان به مناطق مختلف کشور اعزام خواهند شد و اگر آنها با بصورت جهادی وارد میدان شوند خداوند به تبلیغات آنها برکت خواهد داد.

شبهاتی که امروز مطرح می‌شود مردم را منحرف می‌کند

وی با بیان اینکه امروز تهدیدهایی متوجه اسلام است، گفت: شرایطی را که اکنون روحانیت دارد کم نظیر است از یک سو تهاجم فرهنگی در ماهواره‌ها و سایت‌ها و از طرفی بروز شبهاتی که نقش آن‌ها منحرف کردن مردم است.
عضو جامعه مدرسین حوزه با اشاره به اینکه جوانان امروز در معرض آسیب‌های جدی از سوی دشمن قرار دارند، افزود: دشمن با طرح شبهاتی که مطرح می‌کند نه تنها جوانان بلکه افراد مسن را هم نشانه می‌رود.

به گزارش مهر، وی عنوان کرد: هجمه‌هایی که در گذشته سوریه را تهدید می‌کرد امروز متوجه عراق شده است و مرد، زن و کودک را به کشتن می‌دهد.
آیت الله حسینی بوشهری با بیان اینکه قداره بندهایی که امروز حرم مطهر امامین عسکریین، نجف و کربلا را تهدید می‌کنند، بدانند مرجعیت در قم و نجف مردم را به مقابله با آنها فرا خوانده‌اند و باید دست از زشت نشان دادن چهره اسلام بردارند.

حوزه علمیه قم بیدار است

وی با اشاره به اینکه بیش از 2 میلیون نفر در عراق دعوت مرجعیت را قبول کرده‌اند، اظهار کرد: حوزه علمیه قم بیدار است و با پشتوانه مرجعیت و رهبر فرزانه خود حمایت خود را از مبارزان علیه تکفیری‌ها اعلام می‌کند.
مدیر حوزه‌های علمیه تصریح کرد: در کنار تهدیدهایی که متوجه تشیع و روحانیت و بقاع متبرکه است اما فرصت‌هایی در اختیار روحانیت وجود دارد مانند ماه مبارک رمضان که باید از این فرصت‌ها به خوبی استفاده کنند و با تمام وجود از سنگر دین پاسداری کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠۴-١٣٩٣, ٢٢:٢٧

   

پر مبحث ترین ها