سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله سبحانی: وهابیون سواد قرآنی ندارند

یکی از نشانه های مشرکان دل آشوب شدن آنها از شنیدن لااله الاالله است، پس پاسخ ما به وهابیونی که به جرم شرک، مسلمانان را قلع و قمع می کنند این است که شما کوچکترین سواد قرآنی ندارید؛ زیرا قرآن مشرکان را با ویژگی های آنها معرفی می کند و این کدام مسلمانی است که از شنیدن لااله الاالله دل آشوب شود.
آیت الله ˈجعفر سبحانیˈ از مراجع تقلید گفت: وهابیونی که به جرم شرک، مسلمانان را قلع و قمع می کنند، کوچکترین سواد قرآنی ندارند؛ زیرا همچون مشرکان با شنیدن کلمه ˈلااله الااللهˈ دل آشوب می شوند.

این مرجع تقلید روز شنبه در درس تفسیر سوره ˈزمرˈ در مدرسه حجتیه قم اظهار داشت: خداوند در آیه پنجم سوره زمر به این مطلب اشاره می کند که مشرکان توان شنیدن کلمه ˈلا اله الاللهˈ را ندارند.
وی با اشاره به اینکه مشرکان اعتقادی به وحدت الله ندارند، افزود: خداوند یکی از نشانه ها را در این مطلب ذکر کرده است که مشرکان وقتی صحبت از وحدت الله به میان می آید، ناراحت و پریشان می شوند.

به گزارش مرکز خبر حوزه، این مرجع تقلید تصریح کرد: یکی از نشانه های مشرکان دل آشوب شدن آنها از شنیدن لااله الاالله است، پس پاسخ ما به وهابیونی که به جرم شرک، مسلمانان را قلع و قمع می کنند این است که شما کوچکترین سواد قرآنی ندارید؛ زیرا قرآن مشرکان را با ویژگی های آنها معرفی می کند و این کدام مسلمانی است که از شنیدن لااله الاالله دل آشوب شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠۴-١٣٩٣, ١٨:١٧

   

پر مبحث ترین ها