سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت‌الله حسینی بوشهری: ابزار جنگ امروز فضای مجازی است

بروز شده : ٢-٠٧-١٣٩٣, ١٢:٠٣    نسخه چاپی    
رزمندگان ما روزی در مقابل دشمنان تا بن دندان مسلح، قرار گرفتند و از خاک و دین خود دفاع کردند ولی امروز این جنگ تغییر کرده است و جنگی خاموش علیه شما و مردم ما درگرفته است؛ جنگی که اسلحه‌های مرگبار آن‌‌ همان و ماهواره‌ها و فضای مجازی است.
مدیر حوزه‌های علمیه کشور با بیان اینکه دشمنان امروز ذهن و فکر جوانان را مورد هدف قرار داده‌اند، گفت: منکر استفاده‌های مثبت از موبایل و سایت‌ها نیستیم، ولی قطعا این وسایل در صورت استفاده بد می‌تواند به ابزاری خطرناک تبدیل شوند؛ همه ما باید در مقابل این مفاسد بایستیم.

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در مراسم آغاز سال تحصیلی مدارس آموزش و پرورش استان قم در دبیرستان ماندگار شیخ صدوق، با اشاره به تقارن مبارک آغاز سال تحصیلی مدارس و هفته دفاع مقدس گفت: رزمندگان ما با خون پاک خود از خاک پاک و نظام اسلامی ما دفاع کردند، ولی این پیروزی در سایه مجاهدت و تلاش و فداکاری و ایمان به خدا بدست آمد.

وی افزود: این پیام، امروز برای دانش آموزان باید بیان شود که همانگونه مردان بزرگ با این صلابت در مقابل دشمنان اسلام ایستادند، شما نیز باید با تلاش و استقامت خود در مقابل این هجمه‌ها بایستید.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور خاطرنشان کرد: عمر‌ها در گذر است و سرعت سن نوجوانی و جوانی به پایان می‌رسد و باید از این فرصت‌ها برای آموزش و تحصیل و تهذیب استفاده کنید تا روزی دریغ این روز‌ها را نخورید.

وی گفت: دانش آموزان باید با نشاط به کلاسهای درس بروند تا به توسعه و آبادانی کشور در حوزه‌های مختلف کمک کنند؛ هرچه تلاش شما بیشتر شود قطعا کشور نیز سرعت بیشتری به سوی توسعه و رشد خواهد داشت.

آیت الله حسینی بوشهری خاطرنشان کرد: تمام توفیقات رزمندگان ما در جبهه‌ها در سایه معنویت و اخلاص و دوری از گناهان و نماز شب و انس با قرآن بود؛ این روحیه باید سرلوحه وظایف و زندگی شما باشد؛ دانش آموزان حداقل باید روزی یک صفحه قرآن بخوانند و این انس را هیچ وقت از دست ندهند.

معاون جامعه مدرسین گفت: رزمندگان ما روزی در مقابل دشمنان تا بن دندان مسلح، قرار گرفتند و از خاک و دین خود دفاع کردند ولی امروز این جنگ تغییر کرده است و جنگی خاموش علیه شما و مردم ما درگرفته است؛ جنگی که اسلحه‌های مرگبار آن‌‌ همان و ماهواره‌ها و فضای مجازی است.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور خاطرنشان کرد: دشمن می‌خواهد با این ابزار وارد خانواده‌های ما شود، اگر دیروز دشمنان جسم جوانان ما را هدف قراردادند، امروز ذهن و روح آنان را درگیر کرده‌اند؛ منکر استفاده‌های مثبت از موبایل و سایت‌ها نیستیم ولی قطعا این وسایل نیز می‌توانند در صورت استفاده بد به ابزاری خطرناک تبدیل شوند؛ همه ما باید در مقابل این مفاسد بایستیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠٧-١٣٩٣, ١٢:٠٣

   

پر مبحث ترین ها