سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله نوری همدانی: سردار سلیمانی افتخار ما است

بروز شده : ٧-٠٧-١٣٩٣, ٢٢:۵٩    نسخه چاپی    
این مرجع تقلید شیعیان بیان کرد: سردار قاسم سلیمانی افتخار ما است او فردی فرهنگی و ایمان قوی است و امریکا از نام او می‌ترسد.
یکی از مراجع تقلید شیعیان با بیان اینکه انقلاب اسلامی موجب بیداری اسلامی در جهان شده است، گفت: فرهنگ اسلامی و انقلابی ایران اکنون دنیا را متزلزل کرده و شاهد بیداری اسلامی هستیم.

آیت الله العظمی حسین نوری همدانی قبل از ظهر دوشنبه در دیدار مدیرکل و معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران قم اظهار داشت: انبیا در پی تثبیت و نگه داشتن فرهنگ جهاد بوده‌اند و انقلاب اسلامی ایران طرفدار مستضعفان و محرومان جهان و ادامه خط انبیای الهی است.

وی بیان داشت: فرهنگ اسلامی و انقلابی ایران اکنون دنیا را متزلزل کرده و شاهد بیداری اسلامی هستیم و مستکبران روز به روز منفور‌تر و مستضعفان روز به روز بیدارتر می‌شوند.
استاد برجسته حوزه تصریح کرد: خون اثر خاصی دارد و اثر آن هیچگاه زایل نمی‌شود و پیامبر اسلام فرموده‌اند هر کس به بهشت رفته نمی‌خواهد برگردد جز شهید که می‌خواهد دوباره شهید بشود.

وی با بیان اینکه تاریخ را نباید هیچگاه فراموش کنیم، افزود: قرآن کریم بسیار زیاد از جهاد سخن گفته تا جهاد را از یاد نبریم و همیشه آن را زنده نگه داریم، مردم همچنان با فرهنگ جهاد آشنا هستند.
آیت الله نوری همدانی ابراز داشت: تصویر شهیدان باید در خیابان‌ها نصب شده و یاد و خاطر شهیدان همواره زنده باشد، این عکس‌ها اثرگذار هستند و این عمل در استان قم آغاز شده و در سراسر کشور نیز انجام می‌شود.

تعداد شهدای روحانی از اقشار دیگر بیشتر است

وی با بیان اینکه حضور شهدا در جبهه و وصیت نامه شهدا را باید به اطلاع مردم رساند، افزود: تعداد شهدای روحانی از اقشار دیگر بیشتر است و طلاب روحانی نشان دادند می‌توانند دیوار فیضیه را پشت سر گذاشته و پیشاپیش همه مردم به جبهه بروند.
این مرجع تقلید شیعیان بیان کرد: سردار قاسم سلیمانی افتخار ما است او فردی فرهنگی و ایمان قوی است و امریکا از نام او می‌ترسد.

امریکا سعی در انحراف انقلاب یمن دارد

به گزارش مهر، وی عنوان داشت: در یمن اتفاق خوبی افتاده است و امریکا سعی در انحراف انقلاب یمن دارد و امید است انقلاب بحرین نیز همچون یمن بشود.
آیت الله نوری همدانی یادآور شد: بیداری اسلامی مقدم ظهور حضرت ولی عصر (عج) است و کل جهان و افراد را می‌گیرد.

مراجع تقلید سکان انقلاب اسلامی را برعهده دارند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم نیز در این دیدار اظهار داشت: سی و چهارمین سالگرد هشت سال دفاع مقدس برای مسئولان نظام دلگرمی است و مراجع تقلید با بیداری و بصیرت گوش به فرمان امام خمینی(ره) بودند و اکنون نیز در کنار مقام معظم رهبری بوده و سکان انقلاب اسلامی را برعهده دارند.

سید جواد هاشمی بیان داشت: جلد دوم کتاب وصیت‌های شهدا منتشر شده است و در اختیار شما مرجع تقلید قرار می‌گیرد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: خوشحالیم در این روز خدمت شما هستیم و از بیانات شما استفاده می‌کنیم.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٧-١٣٩٣, ٢٢:۵٩

   

پر مبحث ترین ها