سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دشمن از روحانیت و حوزه های علمیه در هراس است

ایران جزیره امن و ثبات در منطقه است و همه این موفقیت ها در سایه انقلاب اسلامی می باشد و ما پناهگاه کل مستضعفان جهان هستیم.
آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: روحانیت به لطف انقلاب اسلامی در دنیا اثرگذار می باشد و همانطور که دشمن از اصل انقلاب می ترسد از حوزه های علمیه و روحانیون نیز در هراس است.

به گزارش ایرنا، وی عصر دوشنبه در جشن تلبس طلاب حوزه علمیه در مدرسه علمیه دارالشفاء قم افزود: انقلاب اسلامی احیاگر ستیز با استکبار جهانی است و دراین راستا شاهد احیا شدن عظمت روحانیت و حوزه های علمیه هستیم.

وی بیان داشت: ولایت فقیه با انقلاب اسلامی ایران عملی و فرهنگ جهاد و شهادت نیز احیا شد.

آیت الله نوری همدانی ابراز داشت: ایران جزیره امن و ثبات در منطقه است و همه این موفقیت ها در سایه انقلاب اسلامی می باشد و ما پناهگاه کل مستضعفان جهان هستیم.

وی دربخش دیگری از سخنان خود ،با اشاره به این که هر حکومت جز حکومت دینی حکومت طاغوت است بیان داشت: انقلاب اسلامی مایه بازیابی غدیر و زنده کردن آن در صحنه زندگی مردم شد.

این مرجع تقلید افزود: با ظهور اسلام نعمت های فراوان مادی و معنوی برای انسان ها به ارمغان آورده شد و مسلمانان همواره باید به خاطر این نعمت ها که یکی از آنها ولایت اهل بیت(ع) است شاکر باشند.

وی ابراز داشت: ولایت اهل بیت (ع)یکی از بزرگترین نعمت های پروردگار است و روز عید غدیرخم که این نعمت در آن اعلام شد یکی از بزرگترین روزها به شمار می رود.

در این جشن که به همت مرکز مدیریت حوزه علمیه قم ترتیب یافته بود نزدیک به 700 نفر از طلاب جوان به دست آیت الله نوری همدانی ملبس به لباس روحانیت شدند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٧-١٣٩٣, ١٠:٣۴

   

پر مبحث ترین ها