سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله علوی بروجردی: عربستان به نام اسلام بیشترین ضربه را به این دین می زند

استاد برجسته حوزه علمیه با تاکید بر اینکه امروز نیاز به خدا و ایدئولوژی الهی داریم، گفت: کعبه در عربستان است؛ ولی یادی از خدا در آنجا نیست؛ چرا که اگر خدا مطرح بود، این حرکات جنایتکارانه از آنان سر نمی زد و بالاترین ضربه ها را با نام اسلام به این دین نمی زدند.


به گزارش ایرنا از مرکز خبر حوزه، آیت الله سید محمد جواد علوی بروجردی روز یکشنبه در دیدار جمعی از پاسداران مرکز تعلیم و تعالی نمایندگی ولی فقیه سپاه با اشاره به حملات عربستان به کشور یمن، افزود: اینگونه حملات وحشیانه در دنیا سابقه داشته که یکی از آنها بمباران اتمی ژاپن از سوی آمریکایی ها است که مدال دموکراسی آن گوش فلک را کر کرده است.

وی با بیان اینکه امروز هنوز آثار جنایت آمریکا در ژاپن باقی مانده است، ابراز داشت: مکان هایی در این کشور داریم که گیاهی در آن نمی روید که آثار همان بمب های اتمی است.

وی خاطرنشان کرد: بنابر گزارشات سازمان ملل هواپیماهای عربستانی روز گذشته مناطق مسکونی، بیمارستان ها و بازارهای استان صعده یمن را بمباران کردند که با انسانیت سازگار نیست و جای تاسف دارد.

این استاد حوزه تصریح کرد: این حملات، همان جنایات آلمان نازی است که امروز از سوی عربستان و همپیمانان او اتفاق می افتد.

وی یادآور شد: مردم یمن شهید و کشته های فراوان می دهند و متاسفانه شاهد هیچ گونه واکنش یا محکومیتی از سوی اروپا نیستیم.

وی خاطرنشان کرد: بعد از گذشت چندین سال از جنگ جهانی دوم، 21 قرن از میلاد مسیح و 1400 سال از بعثت رسول اکرم(ص)، در زمانی واقع شدیم که بیش از هر زمانی به بعثت و رسالت رسول گرامی اسلام(ص) نیاز داریم.

آیت الله علوی بروجردی تصریح کرد: امروز باید از آن تعلیمات بهره برده و آگاهی ریشه ای به دست بیاوریم.

عربستان سعودی از نخستین ساعات بامداد پنجشنبه، ششم فروردین ماه امسال به بهانه حمایت از عبدربه منصور هادی، رییس جمهوری مستعفی و فراری یمن ،اقدام به بمباران گسترده این کشور کرده است که بر اثر آن تاکنون صدها زن و کودک بیگناه جان خود را از دست داده اند.

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٢-١٣٩۴, ١١:٢٠

   

پر مبحث ترین ها