سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عدم غفلت از مکر و حیله استکبار، از دستاوردهای انقلاب است

آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: عدم غفلت از مکر و حیله استکبار از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است.


 
به گزارش مرکز خبر حوزه، این مرجع تقلید روز دوشنبه در دیدار با گروهی از مرزبانان ناجا افزود: تاکید رهبر معظم انقلاب بر حفظ عزت اسلام در مذاکرات هسته ای از مصادیق عدم غفلت از مکر و حیله استکبار جهانی است.

وی با تاکید بر شناخت فرهنگ نظام ولایی، دستاوردها و برکات آن، ابراز داشت: نخستین برکت نظام ولایی، ولایت فقیه است که ما را از چنگال سلاطین و مستکبرین نجات داده است.

وی با اشاره به قدرت های امام خمینی(ره) در سرکوب رژیم پهلوی و استکبار اظهار داشت: باید دستاوردهای انقلاب و نظام را برای مردم تشریح کرد تا بیشتر آشنا شده و شکرگزار باشند.

این مرجع تقلید مطالعه وصیت نامه های شهدا را بسیار آموزنده و راهگشا ذکر کرد و افزود: شهدا به دستور ولایت فقیه راهی جبهه های حق علیه باطل شده و جانفشانی کردند و اگر امروز استکبار از ایران اسلامی می هراسد به آن دلیل است که برای ما شهادت گوارا و مرگ، مهمانی خدا است.

وی خودباوری را به عنوان یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران ذکر کرد که خشم استکبار را به همراه داشته است و افزود: امنیت نیز از دستاوردهای انقلاب است و این که امروز امنیت ایران در هیچ کشور منطقه وجود ندارد به برکت انقلاب اسلامی می باشد.

telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٢-١٣٩۴, ٠٠:١٧

   

پر مبحث ترین ها