سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

با صدور پیامی؛

جامعه مدرسین درگذشت امام جمعه یزد را تسلیت گفت

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درگذشت آن فقید سعید را به محضر مقام معظم رهبری «مدظله العالی»، بیت شریف شهید صدوقی، حوزه و عالمان و مردم شهید پرور استان تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال علو درجات را برای آن مرحوم و صبر و اجر برای بازماندگان مسئلت می‌نماید.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با انتشار پیامی درگذشت نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد را تسلیت گفت.
در این پیام آمده است: خبر درگذشت حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی صدوقی (ره) نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه یزد موجب تأسف و تأثر گردید.

در ادامه این پیام آمده آمده است: فرزند حضرت آیت الله صدوقی (ره) سومین شهید محراب که قبل از انقلاب همراه با والد گرامیشان در مبارزات علیه رژیم و بعد از انقلاب در سنگرهای گوناگون بخصوص در سنگر خطیر امامت جمعه حضوری فعال داشتند و مردم را به تقوا و دین‌داری دعوت می‌نمودند، همزمان با سالگرد شهادت پدر بزرگوارشان ندای حق را لبیک گفته و به دیار باقی شتافتند.

در پایان تاکید شده است: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم درگذشت آن فقید سعید را به محضر مقام معظم رهبری «مدظله العالی»، بیت شریف شهید صدوقی، حوزه و عالمان و مردم شهید پرور استان تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال علو درجات را برای آن مرحوم و صبر و اجر برای بازماندگان مسئلت می‌نماید.
 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠۴-١٣٩٠, ٠٢:۴۴

   

پر مبحث ترین ها