• نجات یک نوزاد در هواپیمای حامل فرمانده سپاه

  البته دوباره زمانی که نشستیم، نوزاد دچار مشکل تنفسی شد که دوباره نوزاد را بغل کردم و سر و ته نگه داشتم که نفس وی برگردد و پس از رسیدن پزشک الحمدالله حال نوزاد خیلی بهتر شده بود. ...

 • مذاکرات هسته‌ای نیازمند اعتماد متقابل است

  با وجود آنکه این مسئله به معنای عدم وجود یک توافق نهایی روی میز است، دست کم بدین معنا هم خواهد بود که طرفین به مذاکرات ادامه خواهند داد.

 • شیخ مذاکره و میزی که دو سو دارد

  مذاکرات هسته‌اي «ژنو» و « وين» نشان مي‌دهد طرف غربي، تغيير گفتمان ايران را پذيرفته است و به خاطر همين با تمام قوا و نيرو پاي ميز نشسته و چشم در چشم طرف ايران بر سر انرژي هسته‌اي و مسائل جهاني گفت‌وگو کرده و حتي دست کمک خود را براي مقابله با داعش به سوي اي ...

 • منابع آگاه: درخواست اوباما از پسر ملک عبدالله برای عادی سازی روابط با ایران

  شاهزاده متعب نیز پس از دیدار با اوباما در کاخ سفید به خبرنگاران گفته بود مواضع ریاض و واشنگتن در زمینه های مختلفی تطابق دارند. همچنین دو طرف در این دیدار مسئله هسته ای ایران و دیگر موضوعات منطقه ای را بررسی کرده اند. ...

 • آشوب در فرگوسن / تصاویر

  سی.ان.ان گزارش داد مردم شهر فرگوسن به مدت یکصد روز برای صدور رای دادگاه سکوت اختیار کردند، اما اکنون با اعلام این حکم آتش خشم آنها برافروخته شده و سرخورده و ناامید هستند. ...

توزیع سبد کالای دولت در دهه فجر

بروز شده : 1 بهمن 1392    نسخه چاپی    
یارانه‌ها در راستای حل مشکلات طبقات فرودست جامعه هدفمند خواهد شد و ما در دهه فجر امسال شاهد توزیع اولین سبد کالا به مشمولان خواهیم بود.
قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از توزیع سبد کالای حمایتی دولت در دهه فجر خبر داد و گفت: هدفمند شدن یارانه‌ها در راستای حل مشکل طبقات محروم و فرودست جامعه است.
به گزارش ایسنا، سید ابوالحسن فیروزآبادی اظهار کرد: در بخش اشتغال با توجه به ظرفیتهای موجود هر استان برنامه‌هایی برای آنها در نظر گرفته شده که ابلاغ خواهد شد و مسوولان بخش اشتغال و کارآفرینی باید به مشاغل خرد نیز توجه ویژه داشته باشند.
وی گفت که دولت در حوزه‌های دیگر حمایتی، برنامه‌هایی در دست اقدام دارد و استانها باید با استفاده از تمامی امکانات و ظرفیتهای موجود برای تامین رفاه و آسایش مردم، همپای این سیاستها حرکت کنند.

فیروزآبادی درعین حال به هدفمند شدن پرداخت یارانه‌ها و توزیع سبد کالای دولت اشاره و اظهار کرد: یارانه‌ها در راستای حل مشکلات طبقات فرودست جامعه هدفمند خواهد شد و ما در دهه فجر امسال شاهد توزیع اولین سبد کالا به مشمولان خواهیم بود.
قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ماموریت وزارت کار را حساس و پیچیده توصیف کرد و افزود: دولت به مساله رفاه و درمان مردم توجه ویژه‌ای دارد و تاکنون در بخش درمان خصوصا بیماری‌های خاص اقدامات خوبی انجام داده و یا در حال انجام دادن است.
وی رویکرد اصلی دولت تدبیر و امید را خدمت رسانی به مردم با هدف رفع مسایل و مشکلات جامعه دانست و گفت: دولت در تلاش است تا با نگاه ملی در جهت حل مشکلات گام بردارد.

تگها: یارانه, سبدکالا, دولت, اقتصاد, توزیع, دهه فجر, طبقه محروم

 • +3
  دیدگاه: میلادتقی زاده
  ر اساس توافقات انجام شده نحوه دریافت مبلغ 4/2 میلیارد دلاراز دارایی های مسدود شده بدین قرار است:

  1 فوریه – 550 میلیون دلار (قسط شماره 1)

  1 مارس – 450 میلیون دلار (مشروط به اینکه آژانس بین المللی انرژی اتمی تایید کند که ایران رقیق کردن نیمی از ذخیره اورانیوم تقریبا 20 درصد غنی شده خود که متعهد به رقیق سازی آن بوده است را تکمیل کرده است.)

  7 مارس – 550 میلیون دلار (قسط شماره 2)

  10 آوریل – 550 میلیون دلار (قسط شماره 3)

  15 آوریل – 450 میلیون دلار (مشروط به اینکه آژانس بین المللی انرژی اتمی تایید کند که ایران رقیق سازی تمام ذخیره اورانیوم تقریبا 20 درصد غنی شده خود که متعهد به رقیق سازی آن بوده است را تکمیل کرده است.)

  14 مه – 550 میلیون دلار (قسط شماره 4)

  17 ژوئن – 550 میلیون دلار (قسط شماره 5)

  20 ژوئیه – 550 میلیون دلار (قسط شماره 6 در روز صد و هشتادم)
  واریز می شود

  ارسال شده: 2/11/1392 - 08:20 پاسخ || شکایت

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: 1 بهمن 1392

   

پر مبحث ترین ها