• ظلم یک سایت اصولگرا به مقام معظم رهبری/لجاجت تا کجا؟

  به نظر می‌رسد روش انتخابی از سوی شما و همفکرانتان برای مقابله با یاران انقلاب روش مناسبی نباشد. هزینه کردن از رهبرمعظم انقلاب از سوی هرگروه و جناحی مورد نکوهش است. شما پیش از این نیز با بیان سخنانی در مورد جایگاه ولی فقیه و زیر سوال بردن مشروعیت جمهوریت د ...

 • سه سؤال محترمانه از آیت الله مصباح درباره یک صبحانه سیاسی در قبل از انقلاب

  آیا از نظر حضرتعالی ، که مفتخر به لقب "آیت الله" هستید و سال ها درس اخلاق گفته اید، استفاده از تعبیر "منافقین" در متهم کردن آیت الله هاشمی امری اخلاقی و قابل دفاع شرعی در محضر خداوند است؟ کسانی که اندک اطلاعی از تاریخ انقلاب دارند می دانند که در بدو انقلا ...

 • هشدار معاون مطبوعاتی بابت جریان خزنده درباره امام(ره)

  وی در توضیح این نکته افزود: این جریان خزنده قصد دارد نقش امام(ره) در شکل‌دهی، رهبری و پیروزی را کمرنگ کند و عوامل دیگری را هم عرض با امام جلوه دهد؛ عواملی که زائیده، همراه و یا متاثر از نهضت امام(ره) در جریان انقلاب حضور داشتند. ...

 • راز آرامش گروگان‌های داعش در لحظۀ اعدام

  به گفته این خبرنگار فرانسوی، گروگان هایی که در ویدیوهای منتشرشده از سوی داعش اعدام می شوند، از جمله دیوید هاینز انگلیسی، تا آخرین لحظه خبر ندارند که در آستانه اعدام هستند. ...

 • چرا ایران با ائتلاف آمریکایی ضد داعش همراهی نمی کند؟

  رئیس جمهور آمریکا روز سوم سپتامبر با توصیف داعش به عنوان "غده سرطانی"، حکومت‌ها و مردم سراسر خاورمیانه را دعوت به تلاش مشترک برای جلوگیری از گسترش آن کرد. نیاز به یادآوری نیست که این عبارت خاص و مشهور، پیش از این تنها ازسوی امام خمینی در مورد اسرائیل بکار ...

توزیع سبد کالای دولت در دهه فجر

بروز شده : 1 بهمن 1392    نسخه چاپی    
یارانه‌ها در راستای حل مشکلات طبقات فرودست جامعه هدفمند خواهد شد و ما در دهه فجر امسال شاهد توزیع اولین سبد کالا به مشمولان خواهیم بود.
قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از توزیع سبد کالای حمایتی دولت در دهه فجر خبر داد و گفت: هدفمند شدن یارانه‌ها در راستای حل مشکل طبقات محروم و فرودست جامعه است.
به گزارش ایسنا، سید ابوالحسن فیروزآبادی اظهار کرد: در بخش اشتغال با توجه به ظرفیتهای موجود هر استان برنامه‌هایی برای آنها در نظر گرفته شده که ابلاغ خواهد شد و مسوولان بخش اشتغال و کارآفرینی باید به مشاغل خرد نیز توجه ویژه داشته باشند.
وی گفت که دولت در حوزه‌های دیگر حمایتی، برنامه‌هایی در دست اقدام دارد و استانها باید با استفاده از تمامی امکانات و ظرفیتهای موجود برای تامین رفاه و آسایش مردم، همپای این سیاستها حرکت کنند.

فیروزآبادی درعین حال به هدفمند شدن پرداخت یارانه‌ها و توزیع سبد کالای دولت اشاره و اظهار کرد: یارانه‌ها در راستای حل مشکلات طبقات فرودست جامعه هدفمند خواهد شد و ما در دهه فجر امسال شاهد توزیع اولین سبد کالا به مشمولان خواهیم بود.
قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ماموریت وزارت کار را حساس و پیچیده توصیف کرد و افزود: دولت به مساله رفاه و درمان مردم توجه ویژه‌ای دارد و تاکنون در بخش درمان خصوصا بیماری‌های خاص اقدامات خوبی انجام داده و یا در حال انجام دادن است.
وی رویکرد اصلی دولت تدبیر و امید را خدمت رسانی به مردم با هدف رفع مسایل و مشکلات جامعه دانست و گفت: دولت در تلاش است تا با نگاه ملی در جهت حل مشکلات گام بردارد.

تگها: یارانه, سبدکالا, دولت, اقتصاد, توزیع, دهه فجر, طبقه محروم

 • +3
  دیدگاه: میلادتقی زاده
  ر اساس توافقات انجام شده نحوه دریافت مبلغ 4/2 میلیارد دلاراز دارایی های مسدود شده بدین قرار است:

  1 فوریه – 550 میلیون دلار (قسط شماره 1)

  1 مارس – 450 میلیون دلار (مشروط به اینکه آژانس بین المللی انرژی اتمی تایید کند که ایران رقیق کردن نیمی از ذخیره اورانیوم تقریبا 20 درصد غنی شده خود که متعهد به رقیق سازی آن بوده است را تکمیل کرده است.)

  7 مارس – 550 میلیون دلار (قسط شماره 2)

  10 آوریل – 550 میلیون دلار (قسط شماره 3)

  15 آوریل – 450 میلیون دلار (مشروط به اینکه آژانس بین المللی انرژی اتمی تایید کند که ایران رقیق سازی تمام ذخیره اورانیوم تقریبا 20 درصد غنی شده خود که متعهد به رقیق سازی آن بوده است را تکمیل کرده است.)

  14 مه – 550 میلیون دلار (قسط شماره 4)

  17 ژوئن – 550 میلیون دلار (قسط شماره 5)

  20 ژوئیه – 550 میلیون دلار (قسط شماره 6 در روز صد و هشتادم)
  واریز می شود

  ارسال شده: 2/11/1392 - 08:20 پاسخ || شکایت

نام:
ایمیل:
نظر شما:
کد امنیتی: تصویر كد امنیتی

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: 1 بهمن 1392

   

پر مبحث ترین ها