سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ما و اون و تکذیبیش (طنز)

بروز شده : ۴-١٢-١٣٩٢, ١٣:٠۴    نسخه چاپی    
بله، تمام آن ها را قطعه قطعه...نه ببخشید، نه! منظورم قطعا بود! قطعا تکذیبشان می کنم...
محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

وقتی جریان محکوم شدن کره شمالی به عنوان بی رحم ترین کشور جهان را شنیدیم دیدیم اینطور که نمی شود یک کشوری به یک مسئله ای محکوم شود بعد به خاطر دیوارهای آهنی که دور خودش کشیده صدای تکذیبش به جایی نرسد و سایر کشورهای مغرض و نوکر امپریالیسم هم که تمام رسانه ها را علیه این کشور طفلی یکدست کرده اند اجازه بیان جوابیه به آن را ندهند، به هرحال وجدان کاریمان اجازه سکوت نداد و با همان خط اینترنتی که قبلا با عمه رهبر کره شمالی مصاحبه کردیم، سعی کردیم ارتباطی دیگر با خود رهبر کره شمالی برقرار کنیم که به هر ترتیبی بود و با همت متخصصان امر برقرار شد:

ما: میشه یکبار خودتان را کامل معرفی کنید؟

کیم جونگ اون: اینجانب کیم جونگ اون، متولد ۸ ژانویه ۱۹۸۳ یا ۱۹۸۴ ، فرزند کیم جونگ ایل، با لقب وارث بزرگ و درجه ژنرال چهارستاره خطاب به افکار عمومی و رسانه های مختلف اعلام می دارم که تمامی سخنان بدخواهان پیونگ یانگ از جانب بنده به عنوان رهبر کره شمالی تکذیب می شود.
ما و اون و تکذیبیش (طنز)


ما: می شود شمارا کمی خلاصه تر صدا کنیم، مثلا بگوییم اون؟

کیم جونگ اون: بله، حتما، حتما، من خیلی آدم پایه ای هستم! عکس هایم را با بسکتبالیست های آمریکایی که دیده اید!

ما: بله، بله، حتما شما پایه هستید! خب آقای اون! گفتید که تمام سخنان بدخواهانتان را تکذیب می کنید درست است؟

اون: بله، تمام آن ها را قطعه قطعه...نه ببخشید، نه! منظورم قطعا بود! قطعا تکذیبشان می کنم...

ما: حتما در گزارش های حقوق بشری دیده اید که چه مصادیقی از بی رحم بودن شما آمده، برای نمونه ماجرای مادری که در اردوگاه های کار اجباری با قنداق اسلحه کتک خورد تا کودکش را ساکت کند و نهایتا مجبور شد نوزاد را در آب خفه کند تا ساکت شود چیست؟

اون در حالیکه سعی دارد کاکُلش را درست کند: ها؟ دقیقا منظورتون کدوم مادر و نوزاده؟ به هرحال ما در خوابگاه های کارخانه هایمان هزاران مادر و کودک داریم، درواقع از آنجاییکه که دلمان نمی آید مادران زحمت کش به خاطر کار از بچه های دلبندشان جدا شوند ایشان را به هم یکجا نگه داری، ببخشید پذیرش می کنیم. به هرحال این داستان دروغ است، آنطور که من شنیدم نوزاد متوفی علاقه زیادی از کودکی به شنا داشته، همانطور که می دانید و محققان ما ثابت کردن ژن شناکردن درهمه نوزادان هست، خلاصه اینکه یک لحظه که حواس مادرش پرت کارشده بدون اجازه رفته و خودش را در آب غرق کرده، البته ما همه سربازانی که مراقب این ماجرا نبودند را دادیم سگ خورد تا بقیه سربازان بدانند باید چه کار کنند تا این مصیبت ها پیش نیاید!

ما: سرمادر آن نوزاد متوفی چه آمد؟

اون: خب طبیعی است که مادر را به جایی منتقل کنیم تا برای مدتی شده نوزاد را فراموش کرده و به حالت طبیعی خود برگردد...خلاصه نه قنداق اسلحه ای در کاربود، نه اردوگاه کار اجباری، نه مادرکتک خورده، نه کودک خفه شده، تنها قسمت ناگوار این ماجرا یک نوزاد اضافی، ببخشید، یک نوزاد دلبند بود که امیدوارم روحش شاد باشد...

ما: ما که قانع شدیم، سوال بعد اینکه چه توضیحی درمورد ماجرای قحطی و توزیع ناعادلانه غذا در بین مردمتان دارید؟

اون: کجا اینجا؟ اینجا ما بین مردم غذا درست توزیع نمی کنیم؟ به روح پدرم که صبح به صبح خودم زودتر از همه مردم بیدار شده و بنابه تعاریف یک رهبر نمونه و طبق یک رسم خانوادگی با دستان خودم در بشقاب مردم در خواب غذا می گذارم، باورکنید که یک طرفم یک ترازوی آشپزخانه برای رعایت عدالت و طرف دیگرم یک خط کش برای محاسبه درست نان است! مردم ما گرسنه اند؟ ما حتی سعی داریم تا دریاها را هم خشک کنیم تا مردم بتوانند در آن مزرعه کاشته و برنج برداشت کنند...

ما: پس لابد این را هم که عده ای از مردمتان به خاطر گرسنگی دست به آدم خواری زده اند رد می کنید؟

اون درحالیکه لبخند می زند: مردم ما هم دیگر را می خورند؟ مردم ما؟ ما هم دیگر را می خوریم یا آن ملت های امپریالیستی که در جنگ جهانی به جان هم افتادند؟

ما: خب این هم از این تکذیب! سوال بعد اینکه یکی از مصادیق مهمی که از خشونت شما یاد می کنند کشتن ناجور شوهر عمه تان است! آیا واقعا دادید سگ های گرسنه خوردندش؟ البته در جملات بالایی هم گفتید سربازان بی مسئولیت را دادید سگ بخورد!

اون: نه نه! منظورم این بود که نه اینکه این کره جنوبی ها همه چیز خوارهستند و سگ هم می خورند! هرسربازی که مسئولیتش را درست انجام ندهد می دهیم یک پرس سوپ سگ کره جنوبی بخورد! درمورد آن مرد هم که همه فکر می کنند شوهر عمه بنده است باید بگویم که اولا اصلا عمه بنده شوهر ندارد! عمه بنده تا تمام پله های ترقی را طی نکند قصد ازدواج ندارد! دوما ما یک فرم جلوی آن فرد خیانت کار که به شوهر عمه بنده معروف شده گذاشتیم که دوست داری چگونه به سزای اعمالت برسی؟ از جمله گزینه هایی که روی فرم نوشته بودیم این بود که :

1- دوست داری برای یک هفته در یک خانه درختی نگه داری شوی.

2- دوست داری روی یک صندلی چوبی به مدت 3 روز و به صورت ممتد بنشینی؟

3- دلت می خواهد آب را از دهانت وارد معده کنند یا گوش!

4- زندگی برای 12 سال در یک ویلای کم نور.


و چندگزینه دیگر مشابه که این فرد خیانتکار هیچ یک از گزینه های نوشته شده روی فرم روی میز را نپذیرفت و بی هوا فریاد زد: فقط من را با سگ هایم تنها بگذارید...

ماهم باسگ هایی که از اولین روز بازداشت وی کسی نبود بهشان غذا دهد تنها گذاشته و چمیدانستیم که این سگ ها از فرط گرسنگی به صاحب خود هم رحم نمی کنند؟

ما: عجب! پس ماجرا این است! به عنوان سوال آخر باید بپرسم که چه توضیحی درمورد ....

اون: صدا نمی آید، تصویر قطع شد! الو! الو....

اینجا بود که عین مصاحبه با عمه جان اون، این مصاحبه هم تمام شد، البته ما کلی اطلاعات جالب و جدید که خلاف سخن امپریالیست های بدکردار را نشان می داد گیرمان آمد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-١٢-١٣٩٢, ١٣:٠۴

   

پر مبحث ترین ها