سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حالا یه رایحه ای وزیده و یه هواپیمایی لرزیده، گذشته ها نگذشته؟‎(طنز)

بروز شده : ۵-١٢-١٣٩٢, ١٢:١٨    نسخه چاپی    
وی ادامه داد: در طول این دو سال تحریم من هر وقت هواپیما سوار می‌شدم، انالله و انا الیه راجعون می‌خواندم، اوضاع سختی به دلیل تحریم‌ها بود، هواپیما که از زمین بلند می‌شد همه جای آن می‌لرزید.
محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:
یکی از فعالان سیاسی که خیلی دکتر احمدی نژاد را قبلا ترها دوست می داشت و ناگهان اخیرا گفت که ماشین احمدی نژاد خیلی تند می رفت، اینبار با بیان اینکه احمدی‌نژاد به درد مذاکره نمی‌خورد چرا که می‌گفت هولوکاست را قبول ندارد و اسرائیل باید از روی کره زمین محو شود، تاکیدکرد: اما آقای روحانی برای مذاکره غیرقابل رد است. اصلا روی پیشانی او نوشته شده: هذا رجل المذاکره.

وی ادامه داد: در طول این دو سال تحریم من هر وقت هواپیما سوار می‌شدم، انالله و انا الیه راجعون می‌خواندم، اوضاع سختی به دلیل تحریم‌ها بود، هواپیما که از زمین بلند می‌شد همه جای آن می‌لرزید.

همین ابتدای ستون بگذارید یک مسئله را روشن کنم! اجازه بدهید! شما عزیزم! شما هم همینطور! اون عقبی ها! همه توجه کنند! حقیقتا و حقیقتا و قطعا این گونه حرف ها نه از سردل و جان بلکه تنها و تنها اقتضای زمان و شرایط است! مگر می شود تا 9 ماه پیش سوار پژوی قدیمی دکتر احمدی نژاد که خیلی هم برخلاف ظاهرش تند می رفت بود و الان یکهو همینطوری گفت این ماشین سواری آنگونه که باید نبود؟ یا مثلا کیف نداد؟ یا مثلا می شود تا چندروز پیش دکتر را به خاطر سخنان آنتی هولوکاستی روی سر گذاشت و حلوا حلوا کرد بعد ییهو هوس حلوا از سررفته و گفت که با این سخنان نمی شود مذاکره کرد؟

بنابراین دوست ندارم کسی برداشت نادرست کرده و گمان برد که این فعال سیاسی عزیز و هم ردیفانشان اهل سازش شده اند و در هر دوره یک مسیر را می روند و روی پشت بام دوست دارند بادرا تماشاکننده و ....افتاد؟

به جان این صفحه کلید که می خواهم دنیاش نباشد این خط و این نشان که پس فردا روزی همین دوستان وفادار به دکتر در اسرع وقت انتخابات دوباره میل درونی خود مبنی بر پژوسواری و ساخت قایق با کاغذپاره های تحریم و ...را عیان می کنند، مگر می توان سودای دکتر را در سر داشت و بعد پشتش گفت که چمیدانم مثلا تندرانندگی می کرد و به درد مذاکره نمی خورد ....! به هرحال اول چندسوال پاسخ دهید اگر جوابهایتان درست بود قول می دهم خوابی که دیدم رابرایتان تعریف کنم:

به نظرتان به غیر از جمله عربی : هذا رجل المذاکره، چه چیزهای دیگری روی پیشانی دکتر روحانی نوشته شده است؟

1- هذا رجل الحقوقدان، لا سرهنگ

2- هذارجل الحقوقدان، لامورخ

3- هذا رئیس الجمهوری جمیع الناس ایرانی

4- هذا صاحب المفتاح الی کل باب

به توجه سخنان این فعال سیاسی، چرا وقتی در این دوسال تحریم هواپیما از روی زمین بلند می شد، همه جای هواپیما می لرزید؟

1- قند هواپیما افتاده بود

2- هواپیما دچار مرض ترس از ارتفاع شده بود

3- شاید چندکاغذپاره که در هوا معلق بود به بدنه هواپیما برخورد می کرد و تعادلش را از بین می برد

4- هواپیما عامل رسانه های خارجی برای بزرگ جلوه دادن تحریم ها بود

چرا این فعال سیاسی ضداستکباری قبلا ترها، یعنی زمان دکتر و دقیقا موقعی که هواپیما در حال لرزیدن بود چیزی نمی گفت؟

1- وقتی هواپیما می لرزد نباید روی زخمش نمک پاشید و جو منفی داد

2- لرزش هواپیما موجب قفل شدن دهان می شود

3- یک کاغذپاره از پنجره هواپیما وارد اتاقک شده و روی صورت و دهان ایشان را گرفت و اجازه نداد صحبت کنند

4- دکتر دوست نداشت چیزی بشنود

تصور کنید زمان انتخابات بعدی رسیده است، دریکی از نشست های مطبوعاتی از این فعال سیاسی سوال می شود که چرا در زمان دولت یازدهم گفتید احمدی نژاد مذاکره بلد نبود اما در زمان دولت دهم و وقتی که دکتردر همه جا حضور فیزیکی و غیرفیزیکی داشتند چیزی نگفتید، واکنش احتمالی ایشان چیست؟

1- با یک پژو قدیمی ازمحل کنفرانس مطبوعاتی دور می شود

2- یک لبخند زده و درمورد زیان های توافق ژنو سخن می گوید

3- با شنیدن نام دکتر بغض گلویش را بسته و اجازه توضیحات نمی دهد

4- همه گزینه های بالا به اضافه دو جمله شوخی کردم و گذشته ها گذشته

از آنجاییکه سوالات بالا کمی سخت بود وشما هم نیاز به وقت برای پاسخ دادن دارید و از آنجاییکه خوابی که دیدم کمی طولانی است و فضای ستون خط خطی همین مقدار است که می بینید، پس خواب بماند برای فردا....( فردا یادم باشد درمورد خلف وعده ام بگویم شوخی کردم و گذشته ها گذشته)
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-١٢-١٣٩٢, ١٢:١٨

   

پر مبحث ترین ها