سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

جایزه یک میلیون دلاری گوگل در جیب 20:30 (طنز)

این فناوری از آن طرح ها بود که در نطفه خفه شد! اصلا شکست خورد! انقدر کارشکنی های داخلی و خارجی در حقش انجام شد تا نیامده برود! اگر الان ما وی پی ان ملی داشتیم! اخ اخ! خبرگزاری فارس و رجانیوز رو آینه وار دریافت می کردیم! حیف.
اریک اشمیت، مدیر عامل گوگل گفت به هر کس که بتواند با ابداع فناوری جدیدی، جهان را به مکانی بهتر برای زندگی تبدیل کند، یک میلیون دلار جایزه خواهد داد. بالاخره ما در شرایطی هستیم که خیلی نه، ولی یک کمی به مبالغی مثل یک میلیون دلار احتیاج داریم، مذاکرات هسته ای هم تا می خواهد به نتیجه برسید اوکراین انقلاب می شود و کریمه استقلال می یابد و بعدش معلوم نیست کجای دنیا قرار است چه خبر شود. بنابراین همچون یک جوان ایرانی خلاق به خودمان ایمان پیدا کرده و به این نتیجه رسیدیم که می توانیم فناوری هایی را خدمت این عزیزان عرضه کنیم تا جهان را به مکانی بهتر برای زندگی تبدیل کند.

فناوری رسانه ای 20:30 : این فناوری به گونه ای عمل می کند که ما هروقت هرشب در حال ملاحظه آن هستیم اصلا یادمان می رود در کدام سیاره زندگی می کنیم. اصلا حس می کنیم در این حلقه های رنگین زحل زندگی می کنیم و حس هیپنوتیزمزدگی برما غالب می شود. وضعی است برای خودش. اینطور خدمت جناب اشمیت عزیز عرض کنم که وقتی این فناوری فرارسانه ای کارش به پایان می رسد انگار از آسمان هفتم به هسته زمین سقوط می کنیم. باز دوباره همان زندگی تکراری، آن زمین پرجنگ و تشنج، آن پرونده سازی ها و دروغ پراکنی ها! حالا آیا واقعا دلتان می آید این فناوری را نادیده بگیرید؟ برای برخورداری از این فناوری کافی است یک فناوری دیگر به اسم آنتن دیجیتال دریافت کنید تا پکیجی از فناوری های جدید و حتی نوستالژیک را دراختیار عالمیان بگذارید.

فناوری اینترنت ملی: این فناوری تا کمتر از یک سال پیش قرار بود ایجاد شده و عمومی شود اما خب با روی کارآمدن دولت جدید به فراموشی سپرده شد! ما از آقای اشمیت خواهشمندیم که به داد این فناوری که یک گوشه افتاده و خاک می خورد برسند! جوانان این کشور در حال لَه لَه زدن برای چشیدن یک جرعه از اینترنت ملی هستند اما مسئولان انگار نه انگار! جان مادرت اشمیت جان بیا و این اینترنت ملی مارا به جهانیان عرضه دار! از مهمترین خصایص این فناوری همین بس که شما می توانید به صورت خودکار یک لیست 10 یا 12 صفحه ای از سایت هایی که می توانید ببینید را داشته باشید! کدام فناوری درجهان و در این دوره و زمانه به کاربرش منو عرضه می کند؟ کاربر بدبخت باید کلی بچرخد تا یک سایت پدرومادر دار بیابد! خب اینترنت ملی ما از اولش سایت های خانواده دار معرفی می کند.

فناوری وی پی ان ملی: این فناوری از آن طرح ها بود که در نطفه خفه شد! اصلا شکست خورد! انقدر کارشکنی های داخلی و خارجی در حقش انجام شد تا نیامده برود! اگر الان ما وی پی ان ملی داشتیم! اخ اخ! خبرگزاری فارس و رجانیوز رو آینه وار دریافت می کردیم! حیف.

فناوری روزنامه کهکهشان: این فناوری دهه هاست که در حال کار است، در بیان ویژگی های این فناوری که پس از سال ها هنوز شهره آفاق است و چندسالی است نقش منگوش گیر خودکار را هم بازی می کند، همین بس که آن حس هیپنوتیزمزدگی ناشی از استفاده از فناوری 20:30، پس از استفاده از این فناوری هم به مادست می دهد.
فناوری حسینی بای: این فناوری را خودتان باید از نزدیک ببینید تا شیفته اش شوید. ( ضمنا با داشتن یکی یکدانه از این فناوری دنیا در چشمتان پرمی شود از نمایشگاه و جشنواره و جلسه کنکور و مدارج ترقی وسازمان سنجش)

فناوری یامین پور: ایضا.

فناوری حامدزمانی: این فناوری که به صورت ناگهان توسط صدا و سیمای ما کشف شده و اخیرا در یک مصاحبه گفته مخاطبانش ماهواره نمی بینند از آن فناوری ها است که بدون باطری و سیم و هیچ گونه وسایل اتصالی کار می کنند، باورنمی کنید بروید ازموسسه فرهنگی موج بپرسید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۵-١٢-١٣٩٢, ١١:٢۴

   

پر مبحث ترین ها