سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ماجراهای بگم بگمیستی ( طنز)

بروز شده : ٧-٠٢-١٣٩٣, ٠٩:۵٧    نسخه چاپی    
عادل یک آب دهانی قورت می دهد و لبخندی می زند و جلو عقبی می شود و می گوید: جانم؟ آها. اون موضوع، چه میکنه اون موضوع‏، شما خودت آوردی جناب؟
ماجراهای بگم بگمیستی ( طنز)

محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

محمدرویانیان اگرچه مدت ها است که به صورت نمادین از دنیای فوتبال و پرسپولیسش خداحافظی کرده اما این خداحافظی از آن خداحافظی ها بود که تا یکی دوساعت و بلکم یکی دوسال بعد هنوز تمام نشده و تازه رسیده به دم درب خانه و همچنان مراسم بدرقه تا سرکوچه ادامه دارد. خلاصه اینکه این چهره سوختی ـ فوتبالی که اخیرا در برنامه 90 اعلام شده کلی از بدهی های پرسپولیس در زمان مدیریت عاملی ایشان روی داده در یک حرکت مناظره پسندانه و مرتضوی مدارانه اعلام کردن که یک فایل صوتی از این عادل فردوسی پور دارد که در آن عادل وی را در برابرنیامدن به برنامه اش تهدید می کند و ....خب عادل هم کلا این فایل صوتی را رد کرد.
از آنجاییکه ماجراهای بگم بگمیستی چندان خوشایند کام مردم نیست و تجربه نشان داده خانواده لاریجانی ها هم از این ماجرا دل خوشی ندارند و فاضلشان هنوز درگیر است‏، و از آنجاییکه نمی خواهیم کام ملت در آغاز فاز دوم هدفمندی یارانه ها تلخ شود، ما یک فیلم نامه ای تدوین کردیم دوستان با هم دوست شده و کل ماجراهای مذکور را در نطفه خفه می کنند و نمی گذارند اینی شود:
کنار ورزشگاه آزادی، بغل ورودی هتل المپیک:
عادل فردوسی پور عینک آفتابی به چشم دارد و فکر می کند می تواند مستتر شود اما کور خوانده‏‌، موهای فِر و قدبلندش کاملا توچشم می زند، درحال قدم زدن است هی از شعارهای روی دیوار عکس می گیرد و یک چیزی یادداشت می کند، ناگهان یک خودروی نمی دونم اسمش چی چی می ایستد و یک دست از داخلش می آید بیرون. ما نمی دانیم دست چه کسی است! همزمان با دستی که از پنجره بیرون می آید یک صدایی هم بیرون می آید که می گوید آوردی؟
عادل یک آب دهانی قورت می دهد و لبخندی می زند و جلو عقبی می شود و می گوید: جانم؟ آها. اون موضوع، چه میکنه اون موضوع‏، شما خودت آوردی جناب؟
صدای داخل ماشین که حتما صاحابش عینک آفتابی زده: آره آوردم، اول تو! باید اول فیلم رو چک کنم ببینم هیچ چیزش کم نشده باشه‏‌.
عادل: همه چیز سرجاش، نوارکاست رو آوردی؟
صدا: اول فیلم و گزارش.
عادل از داخل کیفش یک بسته در می آورد که به گفته صدا حاوی فیلم و یک گزارش است، احتمالا گزارشی که پخش نشده.
عادل: خب حالا نوار کاست، نسخه مادرِ دیگه؟
صدا: به جون مادرم نسخه مادرِ‏، عادل! عادل! نزنی زیر حرفت ها!
عادل به محض گرفتن نوار کاست، کیفش را می زند زیر بغلش و عینکش را می گذارد داخل جیب و پا به فرار می گذارد، همین طوری که می دود فریاد می زند: چه می کنم من‏، گزارش همین امشب پخش خواهد شد، من به برنامم و مخاطبم خیانت نمی کنم جناب!
در این لحظه به جای دست، یک عدد جناب رویانیان خارج می شود و عینکش را می زند به زمین و با پا لهش می کند، ماشینش هم از قبل نمی دانیم چطوری پنچر شده و نمی شود برود دنبال عادل.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٧-٠٢-١٣٩٣, ٠٩:۵٧

   

پر مبحث ترین ها