سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

چه کسی چطوری دندان مرا کَند؟ (طنز)

از راننده تاکسی می پرسی کرایه ها قراربود 25 و 4 دهم درصد گرون بشه و چی شد که شما تا 45 درصد بردینش بالا و اون جواب بده: شنیدم آشغالاتون رو ساعت 9 نمیذارید بیرون.
چه کسی چطوری دندان مرا کَند؟ (طنز)

خبرآنلاین


محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

از کامران دانشجو پرسیدن چرا پرونده بورسیه 3 هزار دانشجوی دکترا پیش اومد، ایشون هم در جواب گفت: دولت پاسخ دهد که چرا گوشت و تخم مرغ در یک سال گذشته گران شده است.

این منطق همیشه من رو خلع سلاح کرده و برام عجیب دندون شکن بوده. مثلا تاحالا براتون پیش اومده که از پدرتون سوال کنید بابا چرا دوماه پیش پول توجیبی من رو ندادی، یا مثلا چی شد که کاپوت عقب ماشین له شده و بعد پدرمحترم جواب بده : چندبار بهت گفتم وقتی توخونه آب میخوری لیوان و نشسته نذار توجاظرفی؟

یا مثلا از معلمت می پرسی آقا چرا شما درس 13 رو ندادی و بدون تدریس اون رفتید سراغ درس 14 و معلم خرافی شما جواب بده: آخرین بارت باشه با جوراب سوراخ و کفش صندل میای سرکلاس.
از سوپری سرکوچه می پرسی جناب چرا شیر و ماست تاریخ مصرف گذشته میارین و اون بگه: این چه طرز پارک کردن ماشین توی پارکینگه؟ بدم یه استشهادنامه برات پر کنن؟
از راننده تاکسی می پرسی کرایه ها قراربود 25 و 4 دهم درصد گرون بشه و چی شد که شما تا 45 درصد بردینش بالا و اون جواب بده: شنیدم آشغالاتون رو ساعت 9 نمیذارید بیرون.

از سازمان هواشناسی بپرسی آقا چرا نگفتین قراره طوفان بشه و اون هم جواب بده: می بینم که لباست اتیکت غربی داره و مارک دار میپوشی!
از وزیر آموزش و پرورش قبلی بپرسی چرا بچه های مردم توی اردوی مدرسه کشته شدن و اون بگه مراقب باش سرما نخوری.
از رئیست می پرسی قربان آیا این وام 200 میلیاردی باید بره توی حساب فلانی که اعتباربانکی نداره؟ و اون جواب بده: به کارت برس! اصلا تو چرا موهات فِره؟

زنگ بزنی اداره برق و بعد از 5 ساعت خاموشی بپرسی این برق کی میاید و اون پشت تلفن بگه: آخه سوسکم ترس داره؟
از شهرداری تهران بپرسی چرا نردبون آتش نشانی باز نشد و اون بگه: گفتی کجا درخت بکارم؟

می بینیم که بدجوری خلع سلاح شدی و دندون به دهانت نمونده.:)))
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٣-١٣٩٣, ٠٩:۵٩

   

پر مبحث ترین ها