سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

استاد مشایخی! اون ور و نگا ( طنز)

بروز شده : ٢-٠۴-١٣٩٣, ١٠:٣۵    نسخه چاپی    
یک عدد یوزپلنگ واقعی ایرانی را ببریم از نزدیک و با فاصله کمتر از 1 متر با داور صربستانی آشنا کنیم، شاید هنوز که هنوز است درکی از یوز ایرانی ندارد.
استاد مشایخی! اون ور و نگا ( طنز)


محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

براساس آخرین اخبار واصله از برزیل، داور صربستانی بازی تیم های ایران و آرژانتین پس از یک رقابت نفس گیر با دست و پای بازیکنان ایرانی و درگیری شدید میانه زمین با آنها، وقتی به هتل مراجعت کرد و لب تاپش رو روشن کرد هنوز فیس بوکش بالا نیومده بود که با امواجی از کلمات فارسی و فینگلیش مزین به نام مادر و خواهر و شیرسماور و اگزوز خاور روبه رو شد. بدین جهت خیلی سریع اقدام به مسدود کردن کامنت گذاری در صفحه خود کرد و اجازه ابراز احساسات بیشتر را به برخی از هموطنان بنده نداد. از آنجایی که ما یکی از کشورهای غمگین دنیا هستیم و وقتی هم که می خواهیم شاد وسرحال باشیم داوربازی نمی گذارد، و از آنجاییکه بنده قول میدم برخی از هموطنان بنده تا همین لحظه که درخدمتتون هستم شماره پلاک منزل داور مذکور را هم به دست آوردن، پیشنهادات زیربرای التیام دل ایرانیان جهت ریکاوری و آمادگی پیش از بازی با بوسنی تقدیم می شود:

1- درراستای پیام های ملی شبکه های اجتماعی پس از پایان مسابقه ایران و آرژانتین، تا یک هفته استفاده از ظروف مسی و واژه غریب و نامانوس مرسی که شبیه به مسی است ممنوع شود.

2- یکی این چندروز برود سراغ استاد جمشید مشایخی و کلا حواس ایشان را از جام جهانی و مسی و آرژانتین و فیس بوک و ...پرت کند تا ببینیم عاقب کار به کجا می کشد.

3- حتی الامکان جوادنکونام که نه ( بالاخره پیراهن مسی به جواد رسید)، ولی علیرضا حقیقی یا یکی دیگر از اعضای کادر ایران بروند و آن فرش ابریشمی که به مسی داده شد را پس بگیرند، اگر صعود کردیم که دوباره هدیه اش می دهیم اگر صعود نکردیم می دهیم به ملوانان انگلیسی.

4- از آنجاییکه زندگی و جان و مال و برنامه های مربی آرژانتین کلا بسته به پاهای مسی است، یک روز این مسی را به هتل تیم ملی بیاوریم ببینیم سبیا چطور دوام می آورد.

5- یک عدد یوزپلنگ واقعی ایرانی را ببریم از نزدیک و با فاصله کمتر از 1 متر با داور صربستانی آشنا کنیم، شاید هنوز که هنوز است درکی از یوز ایرانی ندارد.

6- تغییر نام میدان آرژانتین تهران به میدان مالدیو

فعلا این ها را داشته باشید تا ببینیم باز ی بعد چه می شود!
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢-٠۴-١٣٩٣, ١٠:٣۵

   

پر مبحث ترین ها