سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

محمودِ تنهای تنهای تنهای ...(طنز)

باور کنید اگه الان از برخی از نزدیک ترین افراد به دکتر احمدی نژاد بپرسین چی شد سال 85 از اون تصمیم دکتر احمدی نژاد حمایت کردی و سال 90 از همون تصمیم حمایت نکردی؟ مطمئن باشید طرف میگه اصلا من تو این برهه زمانی که شما ازش یاد می کنی به دنیا نیومده بودم
محمودِ تنهای تنهای تنهای ...(طنز)

محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت؛

عبدالرضا داوری در یک مصاحبه گفت که افرادي مثل جهرمي، دستجردي و پرويز كاظمي هيچگاه با آقاي احمدي‌نژاد همراه نبودند.

قبلا ها هم از برخی دیگر می پرسیدند که شما چرا انقدر از احمدی نژاد حمایت کردید و آن ها می گفتند: ما هیچ وقت حامی احمدی نژاد نبودیم.

از فلانی پرسیدن چی شد که شما شدی وزیردولت دهم و بعد آبتون توی یه جوب نرفت؟ فلانی هم بعد از چهارسال خدمت به اون دولت میگه: من از اولش هم با اونا همراه نبودم.

یه بنده خدایی بود که زمان دکتر همش سوار ماشین ایشون بود، بعد که دولت مهرورز تموم شد گفت احمدی نژاد خیلی تند می روند.

از بهمان هم پرسیدن شما چرا انقدر از تصمیم وزارت علوم دولت قبل حمایت کردی؟ بهمانی هم گفت: من؟ من؟ من قویا تکذیب می کنن.

بعد ازش دوباره می پرسن آقا مدارکش هم هست‏، بگم؟ که بهمانی زود میگه: میگم من اون موقع از هیچ شخص و تصمیمی حمایت نکردم، دهه!

باور کنید اگه الان از برخی از نزدیک ترین افراد به دکتر احمدی نژاد بپرسین چی شد سال 85 از اون تصمیم دکتر احمدی نژاد حمایت کردی و سال 90 از همون تصمیم حمایت نکردی؟ مطمئن باشید طرف میگه اصلا من تو این برهه زمانی که شما ازش یاد می کنی به دنیا نیومده بودم.

یا اگه از آقای ........ که پای ثابت همه همایش های حامیان احمدی نژاد بوده بپرسین چرا بعد از انتخابات 24 خرداد اون حرف ها رو در مورد رئیس جمهور قبل زدی، بهتون قول میدم که بگه: من هنوز نمیتونم حرف بزنم و تازه راه افتادم.

جالب بدونید که از یکی از نهادهای اصلی حامیان دکتر احمدی نژاد در انتخابات چهارسال پیشم که می پرسی چرا اونطور برای ایشون تبلیغ می کردین و سال 92 ولش کردین میگه: ایشون کی رئیس جمهور شدن؟

از خود احمدی نژاد هم می پرسن چی شد فلانی مواضعش اونطوری عوض شد؟ با خنده جواب داد؟ فلانی؟ فلانی ایرانی؟ کی هست؟

بعد از داوری مجددا می پرسن رئیس سابق دانشگاه فلان که دیگه احمدی نژادی بود، نبود؟ اونم میگه؟ اون آدم؟ اون تو انتخابات سال 92 توی ستاد فلانی بود.

اصلا ما این وسط نفهمیدیم کی با کی بود اما کلا می دونیم روی دیوار قلب دکتر چی نوشته: رفیق بی کلک! اسفندیار!
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١١-٠۴-١٣٩٣, ٠٩:٣٩

   

پر مبحث ترین ها