سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عواقب داخلی صعود تیم والیبال ایران به نیمه نهایی (طنز)

ما نشسته بودیم تو خونه، برادرم داشت مسابقه والیبال تیم ملی رو میدید، طرفای ست چهارم بود که ییهو داد زد " من این و قبلا دیدم، من این و قبلا دیدم، من این و...."
عواقب داخلی صعود تیم والیبال ایران به نیمه نهایی (طنز)


محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

1- یک پدر و پسر هنگام تماشای شبکه سه:

پدر: دقت کن پسرم! خوب دقت کن! فن اسلوموشن و تصویرآهسته خودش می تونه یک هنر باشه، من که بهش می گم هنر هشتم! تو میتونی با اسلوموشن تمام منظورت رو با دقت به مخاطب بگی، اینجا رو اگه ببینی...

پسر: این چی بود؟ این مسابقه هه چی بود یکدفعه وسط برنامه پرید؟

پدر: هیچی باباجون! آنتن رو آنتن شده، نمیدونم چرا وسط برنامه " آموزش اسلوموشن برای خانواده ها"، مسابقه والیبال پخش می کنن.

2- بخش اورژانس بیمارستان روانی:

دکتر: آقا بیمارتون کجا بوده؟ چرا انقدر حالش بده؟

برادر بیمار: آقای دکتر ساعت 11 دیشب بود که شروع کرد باخودش حرف زدن.

دکتر: خب چرا؟ آدم که یکدفعه با خودش حرف نمی زنه، سرش به جایی خورد؟ تصادف کرد؟

برادر بیمار: نه آقای دکتر، ما نشسته بودیم تو خونه، برادرم داشت مسابقه والیبال تیم ملی رو میدید، طرفای ست چهارم بود که ییهو داد زد " من این و قبلا دیدم، من این و قبلا دیدم، من این و...."

دکتر: همین؟

برادربیمار: آره دیگه، از دیشب تا امروز یک ریز داد "میزنه من این و قبلا دیدم" و اینکه همه چیز براش تکراری شده، آقای دکتر دستم به دامنت مادرم خیلی نگرانشه!

3- به گزارش خبرنگار ما، بخش داوران اسکار 2014 بعد از بازی والیبال ایران و برزیل جلسه فوق العاده تشکیل داده وجایزه اسکار بهترین بازیگر مرد سال را از"ماتئو مک‌کانوی " پس گرفته و به یکی از تماشاگران ایرانی که توانسته بود یک نمایش رئال و بسیار طبیعی رو طی 2 ساعت تمام از خودش نشان بده و تصویرش 400 بار از شبکه 3 تلویزیون ایران پخش شد اهدا کرد. این ماجرا بار دیگر نشان داد که "ایرانی می تواند"

4- به گفته شاهدان عینی گروهی از ایرانیان مقیم ایران که به جای دیدن کل بازی والیبال، تنها توانستند در طول بازی صحنه ضربه اسپک امیر غفور در ست اول ( برای 30 بار) و دفاع بهنام تشکری در ست سوم ( برای 53 بار) را مشاهده کنند، از شب شنبه در به در به دنبال آدرس صفحه فیس بوک تماشاگران در ورزشگاه نلسون ماندلای شهر فلورانس هستن تا به همان شکلی که منظورشان را به مجری زن قرعه کشی جام جهانی فوتبال حالی کردند، به آن ها هم حالی کنند.

5- شنیده ها حاکی از این است که شبکه آی فیلم که توانسته رکورد دست نایافتنی تکرار یک سریال را به دست بیاورد، پس از بازی والیبال ایران و برزیل، جلوی دفترشبکه سه سیما لُنگ پهن کرد. ادامه شنیده ها حاکی از خودزنی نامبرده است که سایر شبکه ها مانع از ادامه این کار شدند

6- همچنین صنف طوطیان کشورپس از بازی ایران و برزیل اعلام کرد که تمامی اعضای این صنف خود را بازنشسته کرده و دیگر هیچ چیز را تکرار نخواهند کرد.

7- گزارش های رسیده حاکی از این است که کلمه " زنده" در کنار آرم شبکه سه، پس از بازی والیبال ایران و برزیل، چهارگوشه قاب تلویزیون رو بوسید و رفت تا در افق محو شود.
telegram 19dey.com
خیال کج    1 مرداد 1393 07:27
خیلی طنزهای خوبی است معمولا خواننده طنزها هستم و به این خلاقیت و پشتکار آفرین میگم
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠۴-١٣٩٣, ١٠:۴۴

   

پر مبحث ترین ها