سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اعلام برائت پدر ژپتو از نتانیاهو (طنز)

دیگه سفارش نمی کنم!‌حواستون جمع باشه!‌ آسه میرید یه دوری توی آسمون غزه می زنید و آسه میاید!‌ اگرم شلیک کردید فقط یه طور بزنید که بچه ها از خواب بیدار نشن!‌ می ترسم بدخواب شن
اعلام برائت پدر ژپتو از نتانیاهو (طنز)


محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:
نتانیاهو در آخرین اظهارات خودش گفته: ما و مردم اسرائیل از اینکه غیرنظامیان در غزه کشته بشوند به شدت متاثر می شویم. گفتنی است که نامبرده و هوادارانش اخیرا طی اظهار نظری گفته بودند که قبل از حمله به مناطق غزه، مردم را در با تلفن و اس ام اس در جریان حمله قرار می دهند.

20 جولای 2014:

سرباز صهیونیست خطاب به سرباز دیگری که پشت تانک مرکاوا نشسته و تا فرق سر مسلح و زار زار گریه می کند: چرا گریه می کنی؟

سرباز زار: دلم برا مردم غزه خون، دیگه تحمل این جنایات روندارم، دستمال داری؟

سرباز اول: نه، با گوشه آستین حلش کن!

سرباز زار: یه چیزی بده من اشکام و پاک کنم، اینطوری نمی تونم خوب شلیک کنم‏، دیدم ضعیف شده!!!

21 جولای 2014:

سرباز اسرائیلی خطاب به فرماندش: قربان جنگنده ها خط های تلفن و کابل های مخابرات رو قطع کردن! حالا‌چطوری به مردم غزه بگیم میخوایم بمباران کنیم؟

فرمانده: خب!‌ یه کاری کنید! به تانک ها و کشتی های نظامی دستور بدید شلیک کنن و با نور شلیک ها و انفجارها، جنگنده ها رو متوجه کنن که کجا رو نزنن خانواده زندگی می کنه!!!

22 جولای 2014:

فرمانده نیروی هوایی اسرائیل خطاب به خلبان های جنگنده ها: دیگه سفارش نمی کنم!‌حواستون جمع باشه!‌ آسه میرید یه دوری توی آسمون غزه می زنید و آسه میاید!‌ اگرم شلیک کردید فقط یه طور بزنید که بچه ها از خواب بیدار نشن!‌ می ترسم بدخواب شن!‌

یکی از خلبان های صهیون: قربان یعنی دقیقا چطوری بزنیم؟

فرمانده در حال خاراندن سرش: گفتم که!‌ یه طور بزنید خواب عمیق بچه ها عمیق تر بشه!!!

23 جولای 2014:

نتانیاهو در نشست خبری در پاسخ به این سوال که چرا خبرنگاران و روزنامه نگاران رو در غزه هدف قرار میدید، با حالتی بغض آلود گفت: برای چی هدف قرار ندیم؟ هی میگیم نرید تو غزه!‌ به این مردم طفلی چیکار دارید؟ بذارید تو حال خودشون باشن!‌ بذارید آواربرداری کنن!‌ چرا وقت اینارو می گیرید؟ هر گزارش و مصاحبه شما میتونه نجات جون چندتا بچه رو به تعویق بندازه!

به گفته شاهدان عینی نتانیاهو بعد از گفتن جمله آخر و به دلیل بغض شدید الحن نتوانست نشست خبری را ادامه دهد. گزارش ها حاکی از این است که پس از این نشست پدرژِپِتو اعلام کرد برخلاف گفته رسانه ها، تنها فرزندش پینوکیواست و پسری به اسم نتانیاهو ندارد!‌ پینوکیو نیز در صفحه فیس بوکش اعلام کرد چون ممکن است پدرش عاقش کند، کرسی «مذبذبترین» را به نتانیاهو داده و قصد دارد تا آینده را در کنار پدر پیرش بگذراند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣١-٠۴-١٣٩٣, ١١:١۴

   

پر مبحث ترین ها