سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شرح وظایف هیئت دولت خلیفه (طنز)

وزارت جنگ و نیرو/ عملکرد: سیاست گذاری نحوه قطع آب مناطق مختلف شهری و روستایی برای کشتن زنده زنده اسیران و تلف شدن نوزادان زیر 2 سال.
شرح وظایف هیئت دولت خلیفه (طنز)


محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

منابع عراقی از تشکیل دولت از سوی گروه موسوم به دولت اسلامی عراق و شام پس از اعلام خلافت ابوبکرالبغدادی خبر دادند.
به این منظور نام وزارت خانه های این کابینه را اعلام می داریم:

1- وزارت جنگ و رفاه اجتماعی/ عملکرد: سیاست گذاری تخریب منازل ساکنان عراق و نحوه ترکاندن معابر عمومی.

2- وزارت جنگ و آموزش / عملکرد: سیاست گذاری و برنامه ریزی های جهت آموزش دقیق و متنوع نحوه کشتن افراد که شامل کودکان‏‌، زنان، کهنسالان و جوانان دانشجو.

3- وزارت جنگ و بهداشت/ عملکرد: سیاست گذاری نحوه بهداشتی کشتن افراد از انواع و اقسام اقلیت ها و اکثریت های قومی و مذهبی و نژادی به گونه ای که دست خود را نبریم.

4- وزارت جنگ و ارتباطات/ عملکرد: سیاست گذاری پوشش خبری و رسانه ای عملیات های خلیفه و دوستان و توزیع گسترده فیلم های سربریدن اسیران در شبکه های اجتماعی.

5- وزارت جنگ و ورزش/ عملکرد: سیاست گذاری نحوه فوتبال بازی کردن با اعضای بریده شده بدن اسیران، سرمایه گذاری در رشته پرتاب بمب انتحاری.

6- وزارت جنگ و امورخارجه/ عملکرد: سیاست گذاری مذاکره با سران کشورهای دوست و همسایه برای دریافت کمک های مادی، معنوی، روحی و ...، و برداشتن همه گزینه های روی میز به نفع خود.

7- وزارت جنگ و نیرو/ عملکرد: سیاست گذاری نحوه قطع آب مناطق مختلف شهری و روستایی برای کشتن زنده زنده اسیران و تلف شدن نوزادان زیر 2 سال.

8- وزارت جنگ و فرهنگ/ عملکرد: سیاست گذاری برای خیلی کارها از جمله برنامه ریزی سخنرانی خلیفه در زیر پنکه.

9- وزارت جنگ و راه/ عملکرد: سیاست گذاری جهت نحوه شناسایی آوارگان در راه و غافلگیرکردن کودکان 6 سال به پایین، همچنین برنامه ریزی جهت گیرانداخته اقلیت ها و اکثریت قومی و مذهبی در بیابان ها و زنده به گور کردنشان زیر جاده ها.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠۵-١٣٩٣, ٠۵:۴١

   

پر مبحث ترین ها