سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزارت بهداشت را چه به قلب و عروق؟ (طنز)

وزارت خانه نامبرده تلاش دارد تا نام و آرم و اخبار و وجهه خود را بر دیگر وزارت خانه ها از جمله وزارت علوم و وزیرش که 5 ماه است به تیتر یک رسانه ها تبدیل شده اند رجحان دهد. ریشه این مساله کم توجهی برخی نمایندگان و رسانه هاست که انتظار می رود با توزیع مساوی و عادلانه کارت زردها این معظل روحی و احساسی یک مجموعه مهم برطرف گردد.
وزارت بهداشت را چه به قلب و عروق؟ (طنز)


محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

از قدیم گفتن کوچک تر ها بزرگ تر ها را می بینند و هرچه آن ها کردند تکرار می کنند. بنابراین با پیروی از سیره برخی بزرگان حاضر در صحن علنی مجلس شورا در زمینه سوال از برخی وزیران و اختصاص کارت زرد در مورد برخی مسائل به تعدادی از اعضای کابینه یازدهم، ما نیز به عنوان رسانه و نماینده افکار عمومی خواستیم پیش دستی کرده و ماجرا را قبل از حرص و جوش خوردن نمایندگانمان پیگیری کنیم‏‌، باشد تا خدمتی هرچند کوچک در راستای تحقق مسائل مهم کشور انجام داده باشیم:

پس از بررسی های دقیق و شبانه روزی، ما و تیممان بالاخره متوجه انگیزه های نهفته وزارت بهداشت برای تشویش اذهان عمومی با بهانه وجود روغن پالم در لبنیات پرمصرف شدیم.

1- وزارت خانه نامبرده تلاش دارد تا نام و آرم و اخبار و وجهه خود را بر دیگر وزارت خانه ها از جمله وزارت علوم و وزیرش که 5 ماه است به تیتر یک رسانه ها تبدیل شده اند رجحان دهد. ریشه این مساله کم توجهی برخی نمایندگان و رسانه هاست که انتظار می رود با توزیع مساوی و عادلانه کارت زردها این معظل روحی و احساسی یک مجموعه مهم برطرف گردد.

2- کمک به وزارت راه و شهرسازی در جهت منحرف کردن توجه افکار عمومی از قطارهایی که بعدا قرار است به هم بخورند و هواپیماهایی که در آینده سقوط می کنند و تصادفات جاده ای که در تعطیلات به وقوع پیوسته است.

3- شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت های اصلی خود پیرامون نجات دریاچه ارومیه و دریاچه هامون، جلوگیری از قاچاق بنزین، آزادسازی مسکن مهر و شروع ساخت مسکن های اجتماعی و نظارت بر عملکرد بانک مرکزی در اختصاص وام ازدواج و بزرگ جلوده دادن مسائل بی اهمیتی همچون سلامتی قلب و عروق و بهداشت و درمان.

4- دلواپس کردن افکار عمومی بابت چیزهایی که ارزش دلواپسی ندارد و ممکن است مارا از دلواپسی های اصلی ( خنده های محمدجواد ظریف) دور کند.

5- محروم کردن مردم از منابع غنی و بسیار مفید وایتکس و روغن پالم در کنار کلسیم دریافتی.

6- تلاش برای کاهش درآمد تولیدکنندگان و افزایش درآمد پزشکان و بیمارستان ها.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠۵-١٣٩٣, ٠۵:۵۶

   

پر مبحث ترین ها