سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

چه کسی جعبه سیاه مرا قورت داد؟ (طنز)

تصویب سه فوریت طرح حذف جعبه سیاه از داخل هواپیماهای استفاده شده در ایران به دلیل وقت گیر بودن فرایند بازخوانی اطلاعات و تاثیر منفی آن در افزایش بوروکراسی.
چه کسی جعبه سیاه مرا قورت داد؟ (طنز)


محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفته که جعبه ی سیاه هواپیمای ایران 140 پیدا شد اما بازیابی اون و بدست آوردن اطلاعات درونش 400 روز طول می کشه و حالا حالاها نباید منتظر نتیجه باشیم.

بنده چندتا پیشنهاد دارم:
1- این جعبه سیاه و اون جعبه سیاه ( مال آخرین سقوط قبلی) و اون یکی جعبه سیاه ( مال اولین سقوط بعدی) رو نگه دارید ایشالا بعد از سال تحویل 98 که وقتمون آزاد شد ییهو بررسیش کنیم ( به هرحال نباید حق ملت اینی شه... ناحق(
2- حالا یه اتفاقی افتاده دیگه، صلوات بفرستین تا ختم به خیر شه و روح رفتگان شاد
3- تا بررسی اطلاعات جعبه سیاه ایران 140، از رفیق شفیق، یعنی توپولف استفاده کنیم
4- از همین حالا طرح دوفوریت استیضاح وزیر راه و شهرسازی دولت بعدی ( احتمالا دولت دوم روحانی) رو مطرح کنیم (به دلیل طول کشیدن رسیدگی به پرونده سقوط ها(
5- اهدای دو کارت زرد همزمان به رضا فرجی دانا به صورت همینجوری!

6- بررسی طرح انتقال پایتخت برای چهارهزار و پانصدمین بار و اصلا به صورت هر روزه در صحن علنی و درون دانه دانه کمیسیون ها به جای بررسی مسائل مربوط به حوادث کشور و جعبه های سیاه.

7- تصویب سه فوریت طرح حذف جعبه سیاه از داخل هواپیماهای استفاده شده در ایران به دلیل وقت گیر بودن فرایند بازخوانی اطلاعات و تاثیر منفی آن در افزایش بوروکراسی.

8- تصویب قانونی با عنوان « هرکسی از ظن خود گوید به من» پیرامون اینکه هریک از مسافران سفرهای هوایی ملزم به نوشتن وقایع قبل و حین سفر هستند تا لزومی به فرایند آدم مستهلک کن جعبه سیاه و بازخوانی اش احساس نشود.

9- نوشتن کتاب « چه کسی جعبه سیاه مرا قورت داد» برای روشن شدن ماهیت وجودی جعبه سیاه برای همه و همکاری همه نهادها برای بازخوانی جعبه سیاه

10- برگزاری همایش‏، سمینار‏‌، جشنواره، سمپوزیسیوم و ... و معرفی بهترین مقالات پیرامون چگونگی پیدا کردن و بازخوانی جعبه های سیاه و معرفی مقالات برتر در اردیبهشت 1398 ( بعد از بازخوانی جعبه سیاه این سقوط و اون و اون یکی= نگاه شود به پیشنهاد شماره 1)
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠۵-١٣٩٣, ٠۵:۴۶

   

پر مبحث ترین ها