سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خدمات رسانی پیمانکاران شهرداری با پنج بوکس (طنز)

عداز برگزاری مراسم سوم و هفتم آن مرحوم، همکاری خود را با پیمانکار ادامه دهید، البته اینبار آرم شهرداری را ازروی ماشین های پیمانکار گرفته و علامت « خطر رویارویی با پنجه بوکس» نصب کنید.
خدمات رسانی پیمانکاران شهرداری با پنج بوکس (طنز)


محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران با اعلام اینکه حادثه فوت مرحوم علی چراغی ( کارگری که در کار جمع آوری زباله ای بازیافت بود) بر اثر ضرب و شتم توسط پیمانکاران شهرداری در حضور فرزند او بوده است و متوفی با پنجه بوکس کشته شده است. در مقابل شهردارمنطقه 4 تهران هم با بیان اینکه این موضوع ارتباطی به شهرداری ندارد و درگیری صورت گرفته بین متوفی با عوامل پیمانکار بوده است، گفت: عوامل پیمانکاران تحت نظارت خود پیمانکاران هستند و افرادی که در این موضوع حضور داشتند زیر مجموعه پیمانکاران بوده‌اند.
نکات ایمنی که زین پس باید رعایت کرد:
1- تاجایی که می توانید به خودروهایی که آرم شهرداری تهران را دارند اما تحت نظر پیمانکار هستند نزدیک نشوید.
2- چنانچه به خودروی مذکور نزدیک شدید با افراد مربوط به خودرو جدل نکنید.
3- چنانچه با افراد مربوط به خودروی پیمانکاران که آرم شهرداری رویش است وارد جدل شدید به فرزندتان بگویید که از محل دور شود.
4- در صورتی که فرزندتان از محل دور نشد و جدال همچنان ادامه دارد سعی کنید از افراد مربوط به خودروی پیمانکار با آرم شهرداری بخواهید که از پنجه بوکس استفاده نکنند، خطرناک است.
5- چنانچه افراد مربوط به خودرو.... از پنجه بوکس استفاده کردند سعی کنید سریع عمل کرده و جای خالی دهید.
6- چنانچه نتوانستید جا خالی دهید و پنجه بوکس با شدت هرچه تمام تر به یک جایتان برخورد کرد سعی کنید نمیرید، به هرحال شهرداری منطقه 4 گناه دارد!!!
پیشنهادات لازم برای شهرداری تهران در زمینه پیمانکاران:
1- اگر پیمانکار وارد عرصه خدمت رسانی شما می شود لطفا آرم خود را از روی ماشین هایشان بردارید
2- اگر آرم شهرداری تهران را از روی ماشین های پیمانکار برنمی دارید لااقل پنجه بوکس را از توی جیب برخی افراد مربوط به ماشین ها بردارید.
3- اگر بین یک کارگرجمع آوری بازیافت ( و پدر 4 بچه) و افراد مربوط به ماشین های پیمانکار که آرم شهرداری رویشان هست جدالی درگرفت و شما هم قبلا جیب ها را نگشته بودید، خودتان را سریعا به محل حادثه برسانید.
4- چنانچه به محل رساندید و کارگر جمع آوری زباله های بازیافتی ( پدر 4 بچه) جلوی چشم یکی از فرزندانش در خون خون غلتید، سریعا خبرنگاران را به محل نشست مطبوعاتی کشانده و اظهار ناراحتی، علو درجات و آرامش روح مرحوم را داشته باشید، ضمنا مثل همه حوادث دیگر دستور پیگیری سریع موضوع را بدهید و یک کمیته ویژه هم برایش تشکیل دهید تا کلاس کار حفظ شود.
5- بعداز برگزاری مراسم سوم و هفتم آن مرحوم، همکاری خود را با پیمانکار ادامه دهید، البته اینبار آرم شهرداری را ازروی ماشین های پیمانکار گرفته و علامت « خطر رویارویی با پنجه بوکس» نصب کنید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠۵-١٣٩٣, ١٠:٢۵

   

پر مبحث ترین ها