سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دستورالعمل عرض ادب به سینما در 21 شهریور (طنز)

بروز شده : ١-٠۶-١٣٩٣, ١٠:٠٠    نسخه چاپی    
قبل از باز شدن درب های سینما به خوبی از عزیزانتان خداحافظی کنید، به هرحال مسائل فرهنگی گاهی بی رحم عمل می کند.
دستورالعمل عرض ادب به سینما در 21 شهریور (طنز)


محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

همزمان با نزدیک شدن به شهریور ماه و اینکه روز 21 شهریور روز ملی سینما است، گویا قرار است طرح « سلام سینما»‌ یا همان یک روز سینمای رایگان که بهمن ماه گذشته اجرا شد و خداروشکر کشته نداشت دوباره در این روز اجرا شود.

دستورالعمل عرض ادب به سینما در 21 شهریور 93:

1- قبل از هرچیز از شب قبل مشخص کنید که چه کسانی قرار است با شما برای عرض ادب خدمت سینما بیایند. چنانچه نسبت به مدیریت تیم همراه خود بی توجه باشید فرداشب همان موقع و پس از برگشتن ازسینما قطعا 2 نفر ازشما دیگر در بینتان نخواهند بود.

2- تا می توانید از یک هفته بعدش چیزی میل نفرمایید. به هرحال سینما رستوران دوم ماست، پس چیپس و ساندویچ و پفک و اسنک و ذرت بوداده و آب میوه و نوشابه های گازدار و بدون گازو ... را برای چی آفریدند؟ برای سینما دیگر!

3- چنانچه قصد دارید برای عرض ادب خدمت سینما برسید باید فرزندانتان را که همیشه دغدغه مسائل فرهنگی ایشان شما را نگران می کند، از ابتدای تابستان به کلاس های ژیمناستیک، آمادگی جسمانی و پرش از ارتفاع می فرستادید، اگر این کار را نکردید ا.ز همین اول شهریور به فکر باشید و خودتان در منزل با ایشان کار کنید.

4- این چند روز باقی مانده تا 21 شهریور را روی افزایش تمرکز خود بر یک نقطه کار کنید. وقتی شما برای عرض ادب خدمت سینما می رسید باید از بدو ورود چشمتان به پرده سالن باشد، در غیراین صورت نمی توانید به راحتی از روی سر و دست و صورت دیگران رد شده و از فیلم استفاده کنید.

5- در خانه شناسایی کنید که کدامیک از همراهان شما می تواند باری به وزن 180 کیلوگرم یا بیشتر را روی پاهای خودش تحمل کند. نام نبرده را حتما با خود برای عرض ادب به سینما ببرید چرا که در صورت پیدا نشدن صندلی شما و 2 نفر دیگر از همراهان با وزن حدود 60 کیلوگرم می توانید از نام نبرده استفاده کنید.

6- قبل از باز شدن درب های سینما به خوبی از عزیزانتان خداحافظی کنید، به هرحال مسائل فرهنگی گاهی بی رحم عمل می کند.

7- به مقدار کافی با خود باند، گاز استریل، دواگلی و... داشته باشید.

8- همچنین تلاش کنید حتی المقدور مهمان سینمایی شوید که یک درمانگاه، تزریقاتی، بیمارستان یا یک محلی اینچنین در نزدیکی اش باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-٠۶-١٣٩٣, ١٠:٠٠

   

پر مبحث ترین ها