سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بازم مرغ همسایه غاز شد!‌ اه...(طنز)

استیضاح وزیر ارشاد به دلیل عدم اخطار به نشریات و رسانه هایی که علیه روغن پالم مطلب منتشر کرده اند.
بازم مرغ همسایه غاز شد!‌ اه...(طنز)


محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

شرکت ملی هواپیمایی اندونزی اعلام کرد: با هدف کاهش آلاینده‌های کربنی به زودی از سوخت‌زیستی حاصل از روغن پالم استفاده می‌کند.
همین مساله کافی است تا همه رسانه ها و یاوه گویان نسبت به صنایع لبنی متوجه دلیل استفاده از روغن پالم در شیر و ماست و کره و سرشیر و ... شوند، بنابراین نکاتی به سرعت برای ما و منافع ملی حائز اهمیت شد که لازم است ذکر شود:
1- تولید کنندگان ایرانی تمام هدفشان این بود که قبل از امتحان روغن پالم توسط صنایع هواپیمایی، درصد خطا و خطر استفاده از این روغن را در ابعاد کمتری ( حد یک انسان و یک بدن) بسنجند و اگر بعد از مدتی اتفاق خاصی نیفتاد، سازمان هواپیمایی کشور از این محصول برای جمعیتی بالغ بر 200 نفر یکجا استفاده کند.
2- از آنجایی که اندونزی ها در این مساله پیش دستی کردند و برنامه های آینده مارا زودتر از موقع افشا کردند، لذا از همگان به خصوص وزیر بهداشت عاجزانه تقاضا داریم با هدف حفظ منافع ملی، فرمول نقش وایتکس در لبنیات را فعلا سربسته نگه دارد تا کشورهای دیگر نتوانند آن را تبدیل به فرصت برای خود کنند و این فرصت بالقوه در داخل کشور خودمان بالفعل شود.
3- استیضاح وزیر ارشاد به دلیل عدم اخطار به نشریات و رسانه هایی که علیه روغن پالم مطلب منتشر کرده اند.
4- از همه محققان خواهشمندیم کمی سرعت عمل خود را در بررسی نقش مثبت پارازیت ها و بنزین های پتروشیمی در رفع چروک صورت و رفع انسداد دریچه های قلب به نتایج مورد نظر برسند تا این فرصت هم در داخل کشور مورد بهبره برداری قرار گیرد.
5- رشته های دانشگاهی اصول پالم شناسی در علوم انسانی ، مهندسی پالم و تکنیک در دانشکده های فنی و پالم پزشکی در دانشکده های پزشکی هر چه زودتر تاسیس شود.
6- ارائه سه کارت زرد همزمان به وزیر کشور بابت بی توجهی به روغن پالم در حفظ منافع ملی.
7- کمک وزارت صنعت و وزارت کار و امور اجتماعی و وزارت ورزش و جوانان برای راه اندازی «گروه صنعتی پالم گیران آریایی» جهت استفاده هرچه بیشتر از نخلستان های جنوب و ایجاد هزاران هزار شغل برای جوانان منطقه و جذب سرمایه گذاری در این عرصه.
8- تلاش وزارت جهاد کشاورزی برای صدور لبنیات حاوی آنتی بیوتیک به کشورهایی که آمار بیماران عفونی در آن ها بالاست، همچنین استفاده از این لبنیات در تولیدات پزشکی داخل برای کاهش واردات آنتی بیوتیک.
9- استیضاح مجدد رضا فرجی دانا به دلایلی خاص.
10- تشکیل جلسه فوری هیئت دولت برای بررسی همه داشته های ملی و استفاده از آن قبل از همسایگان.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-٠۶-١٣٩٣, ١١:٠٨

   

پر مبحث ترین ها