سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

نقش بلایای طبیعی در امنیت ملی (طنز)

قبل ترش هم مسئولان اعلام کردند اسامی همدستان بابک زنجانی معرفی می شود که گویا خواست منتشر شود اما برگه اسامی را باد برد.
نقش بلایای طبیعی در امنیت ملی (طنز)


محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

مردم و قشر دانشگاهی که منتظر اعلام اسامی متخلفان بورسیه های غیرقانونی بودند اخیرا متوجه شدند که رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد که قطعا اسامی متخلفان بورسیه های غیرقانونی اعلام نخواهد شد.
قبلا هم قرار بود اسامی متخلفان استفاده از روغن پالم اعلام شود که نشد.
کمی قبل تر قرار بود اسامی متخلفان بنزین های آلوده اعلام شود که همینطور یکدفعه ای اعلام شد که نمی شود.
قبل ترش هم مسئولان اعلام کردند اسامی همدستان بابک زنجانی معرفی می شود که گویا خواست منتشر شود اما برگه اسامی را باد برد.
قبلا تر ترش هم قرار بود التهاب آفرینان بازار ارز و برخی از مسئولان بانکی به مردم معرفی شوند که خب‏‌، به طور طبیعی نشد.
پیشتر از این قرار بود اسامی برخی مسئولان که در پرونده فساد تامین اجتماعی دست داشتند کمی افشا شود که طی یک سونامی وحشتناک اسامی را آب برد.
از مدت ها پیش تصمیم گرفته شده بود که اسامی مفسدان و دست های پشت پرده فوتبالی باید اعلام شود که رانش زمین روی داد و زمین نام ها را بلعید.
شنیده ها حاکی از این است که برخی ادعا می کردند اسامی دلالان واردات خودرو و دارو هم اعلام می شود که ناگهان لیست اسامی با کامیون هوو برخورد کرد و اسامی در آتش سوخت.
همچنین اسامی مفسدان اقتصادی هم باجیب کت دکتر احمدی نژاد آمد و با جیب کت ایشان رفت.
حتی قرار بود اسامی ....
بنابراین مردم با خیال راحت به زندگی عادی خود ادامه دهند و مطمئن باشند که با متخلفان برخورد می شود منتها برخی ورم ها و التهابات اجتماعی به اضافه تعدادی از این بلایایی طبیعی و انسانی هیچ وقت اجازه منتشر کردن اسامی را نمی دهد، خلاصه که خیالتان راحت‏، نه دیگر بنزین آلوده ای تولید می شود، نه فسادی در فوتبال وجود دارد و نه دیگر قرار است بنده و شما نام فساد اقتصادی یا خدای ناکرده اختلاس را بشنویم و نه هیچ فردی با معدل زیر 14 وارد مقطع دکتری می شود و نه دلالی وجود خواهد داشت.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠۶-١٣٩٣, ١١:٢٠

   

پر مبحث ترین ها