سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برخی نتایج اخلاقی بازی های آسیایی اینچئون (طنز)

بروز شده : ۶-٠٧-١٣٩٣, ١٠:٠٨    نسخه چاپی    
زندانی های مسائل اخلاقی کارای بهداشتی و شست و شو رو انجام میدن تا روحشون تمیز بشه ! مجرمین اجتماعی مثل کیف قاپ ها و دوربین دزدها باید برن توی انبار کار کنن!‌
برخی نتایج اخلاقی بازی های آسیایی اینچئون (طنز)


محدثه نجف زاده در رونامه 19 دی نوشت:

یکی از شناگرهای ژاپنی که دارنده مدال طلای بازی های آسیایی به اتهام دزدی از اردوی این تیم اخراج و کلا قرار شد با پول خودش به ژاپن برگردد.چندی پیش هم مدیر تدارکات تیم فوتبال المپیک ایران به اتهام اذیت کردن یک دختر جوان کره‌ای از اینچئون کره‌جنوبی اخراج شد.

1- به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر جمعی از خانواده های زندانیان ورزشی مقابل پارلمان کره جنوبی تجمع کرده و از مسئولان غرب گرای این کشور تقاضاهایی دارند.
خبرنگار با میکروفون جلوی تجمع کنندگان: اینها که می بینید مادران دلسوخته تعدادی از ورزشکاران یا مسئولان تیم های اعزامی هستن که فرزندانشان از بازی ها به دلایلی انضباطی و نامعلوم اخراج شده اند و تاکنون شاهد بی رحمی های فراوانی از سوی پلیس کره و مسئولین بازی ها بودند، ( خبرنگار برمی گردد عقب و از یکی از مادران سوال می پرسد): شما چرا اینجا جمع شدید؟
مادر: به خاطر فرزند خطاکارم! ای کاش دستم می شکست و بچه ای اینگونه بزرگ نمی کردم، ( مادر رو به دوربین) من از رئیس جمهور کره، خانم «پارک گئون هی» که خودش یک زن می خوام پرونده بچه های مارو زودتر حل کنن. خانم پارک!‌ شما حتما خودت مادری‏، اگر هم نیستی امیدوارم خدایه بچه سالم بهت بده، یه لطفی کن و ....
خبرنگار: بله بله، آیا شما به دولت غرب گرای کره جنوبی امیدی دارید؟
مادر ورزشکار خطاکار: ها؟ دولت چی؟

2- بند مجرمین بازی های اینچئون، زندان مرکزی شهر سئول:
مسئول زندان خطاب به زندانیان: خب! از امروز تا زمانیکه سفارت خونه هاتون پیگیر کاراتون بشن با من طرفین! نشونتون میدم فرق بین میزبانی بازی های ورزشی رو با میزبانی زندان رو!‌ اگه تا دیروز مهمان ما بودید از امروز مجرم مایید!‌ فکر کردید اینجا خونه خالس یا مملکت خودتون که هرکار خواستید بکنید و کسی بهتون چیزی نگه؟ ها؟ از امروز اینجا دسته بندی داریم، زندانی های مسائل اخلاقی کارای بهداشتی و شست و شو رو انجام میدن تا روحشون تمیز بشه ! مجرمین اجتماعی مثل کیف قاپ ها و دوربین دزدها باید برن توی انبار کار کنن!‌ سایرین هم فعلا باید تو نجاری زندان کار کنن تا بعد!

3- شب خواستگاری یکی از ورزشکاران بازگشته از اینچئون یکی از کشورهای شرکت کننده:
پدر عروس: خب! بفرمائید آقا پسرتون چه کاره ان؟
پدرداماد: ورزشکارن.
مادر داماد: وا مرد؟ نخیر آقا تو کار آزاد.
پدر عروس به صورت مشکوک شده: اگه ورزشکان چه ورزشی می کنن؟ اگه کار آزادن یعنی چه کارن؟
پدر داماد در حال سرخ شدن: ورزش دیگه، پسرم افتخار باباس، اخیرا هم از بازی های آسیاسی اومده، از بقیه زودتر اومد اما بازم افتخار باباس.
مادر داماد با عجله: مرد چرا همچین می کنی؟ آقا تو کار آزاد، بچم می خواد بره تو کار بساز و بفروشی‏، عین خیلی از ورزشکارا!
پدر عروس با کنجکاوی بیشتر: بازی های آسیایی؟ همین بازی های آسیایی اینچئون؟
( طبق آخرین اخبار در این مراسم خواستگاری نه تنها هیچ شیرینی رد و بدل نشد، بلکه گویا مادر و پدر داماد هم سر یکسری اختلافات از هم جدا شدن)
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۶-٠٧-١٣٩٣, ١٠:٠٨

   

پر مبحث ترین ها