سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آستین نو! بخور پلو با نیت ماکارونی، سیم مخابرات و شیلنگ(طنز)

شما باید بدونی غذایی که پریروز با همین مواد پختم با نیت لوبیا پلو بود، دیروز با نیت رشته پلو و امروز هم با نیت ماکارونی!‌ اینطوری به موضوع نگاه کن پسرم!
آستین نو! بخور پلو با نیت ماکارونی، سیم مخابرات و شیلنگ(طنز)

[center][/center]مهدی عزیزی ـ شرق

محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

پس از عادت کردن ذائقه ملت و برقراری ارتباط قلبی با برنج های هندی و پاکستانی که در عرض یک دقیقه طوری رشد می کردند که دیگر قابل شناسایی نبودند، یک سایت خبری از دستگاه های چینی خبر داده که برنج نیم دانه را خمیر و سپس به برنج های دانه بلند تبدیل می کند.
دیالوگ ها:
1- مرد خطاب به همسرش در آشپزخانه: خانم! امشب که بابامینا میان قرار چی بپزی؟ بابام فقط برنج میخوره و داداشمینا گفتن یه ماکارونی ساده هم کافی!
خانم: شما نگران نباش، یه غذایی میپزم که با ذائقه همه افراد خاندان و فامیلتون سازگار باشه.
2- پسر قد متوسط خطاب به پسر قد کوتاه: یه وقت مثل من نری این کلاس های بارفیکس و بسکتبال و والیبال ثبت نام کنیا! پول حروم کردن!
پسر قد کوتاه: پس چیکار کنم بدون هزینه زیاد قدم بلند بشه!‌
پسر قد متوسط: من خودم دیر اقدام کردم، یعنی دیر متوجه شدم اما تو سرت کلاه نره، برو با 5 هزار تومان یک کیلو از این برنج های نیم دونه رشد یافته و فرآوری شده بگیر!‌شب بخوری تا صبح 1 متر و 95 رو رد می کنی!

3- بچه سر سفره ناهار: مامان! این که همون غذای دیروز و پریروز!‌من یه غذای جدید میخوام! رضایی میگه هروقت میره خونه مامانش یه غذای جدید می پزه که تاحالا نخوردن.
مادر: پسرم اولا که شما اشتباه می کنی از زندگی مردم تو خونه حرف می زنی، رضایی هم اشتباه می کنه از اتفاقای توی خونشون پیش شما میگه، شما بازم اشتباه می کنی خونه ما رو با دیگران مقایسه می کنی و نهایتا اشتباه اصلیت اینجاست که نمی تونی تفاوت نگاه به غذاها رو درک کنی!
بچه با تعجب: چی چی و درک کنم؟ ما که درسمون به اینی که گفتی نرسیده هنوز!
مادر: شما باید بدونی غذایی که پریروز با همین مواد پختم با نیت لوبیا پلو بود، دیروز با نیت رشته پلو و امروز هم با نیت ماکارونی!‌ اینطوری به موضوع نگاه کن پسرم!

4- نفر اول در بازی اسم فامیل خطاب به نفر دوم: حالا اشیا با «ب» بگو!
نفر دوم: برنج مصنوعی!
نفر اول: برنج مصنوعی! یعنی برنج پلاستیکی؟
نفر دوم: نه! یعنی برنجی که هم برنج هست هم سیم مخابرات و هم شیلنگ! گاهی هم به عنوان آتل استفاده میشه!telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠٧-١٣٩٣, ١٠:٠۵

   

پر مبحث ترین ها