سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دستورالعمل حضور در یک جلسه رای اعتماد (طنز)

از آنجایی که در جلسه اخیر هم مانند برخی جلسات قبلی، یکی از نمایندگان فیلمی آماده کرده بود، بنابراین حتما با خود تنقلات و خوراکی و سایر موارد هنگام مشاهده فیلم را به این جلسات بیاورید، چرا که معمولا یک فیلم پخش می شود
دستورالعمل حضور در یک جلسه رای اعتماد (طنز)


محدثه نجف زاده در روزنامه 19 دی نوشت:

خب، به سلامتی جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی وزارت علوم بدون رای اعتماد پایان یافت. منتهی این جلسه هم مانند جلسات قبلی رای اعتماد و استیضاح نکاتی در درون خود نهفته داشت که به نظرم باید موشکافی شده یک دستورالعمل تهیه گردد:

دستورالعمل حضور در یک جلسه اسیتضاح و یا رای اعتماد:
1- از آنجایی که در جلسه اخیر هم مانند برخی جلسات قبلی، یکی از نمایندگان فیلمی آماده کرده بود، بنابراین حتما با خود تنقلات و خوراکی و سایر موارد هنگام مشاهده فیلم را به این جلسات بیاورید، چرا که معمولا یک فیلم پخش می شود.

2- حتی الامکان یک کفش کتانی مناسب به پا کنید تا پیاده روی موجب کمر دردتان نشود، چرا که راهروهای مجلس باید با قدم ها و حضور گرم شما پر شود و یک لحظه گمان نکنید که این کار حین سخنرانی دیگران، حواستان را از جلسه پرت می کند.

3- یک عدد روزنامه کهکشان ( حالا هرشماره ای که بود فرقی ندارد) با خود بیاورید تا اگر همکاران و دوستان هی از الفاضی مانند فتنه، فتنه گر و جورج سوروس، ایادی دشمن، خودفروخته و سایر عبارات استفاده کردند شما با مراجعه به روزنامه دقیقا بدانید منظور دوستان چیست.

4- با خودتان مقداری نشاسته با آب بیاورید، نشد هم یک بطری آبلیمو با عسل، چرا؟ به هرحال ممکن است حین فریاد زدن های شما برای مخالفت یا موافقت با وزیرپیشنهادی این گلویتان بگیرد، توقع ندارید که در مجلس با صدای آرام پشت تریبون حرف بزنید ها؟ صدای آرام فقط برای رئیس مجلس است!

5- به فرزندانتان و سایر دوستان از قبل خبر دهید که حین سخنرانی شما فاصله استاندارد گوششان را با رادیو و یا تلویزیون رعایت کنند، به هرحال قبلا این مسائل جدی نگرفته شد و مشکلات شنوایی برای برخی هموطنان پیش آمد.

6- سعی کنید تاکتیکی عمل کنید! چطوری؟ یعنی قبلا به معاون پارلمانی دولت در مجلس وعده رای موافق بدهید و زمان رای اعتماد بروید و در جایگاه مخالف سخنرانی کنید، اینگونه هم نماینده دولت را سوپرایز کرده اید، وهم برای خودتان تنوع می شود که در دوموضع کاملا مخالف حضور داشته باشید و شرایط مختلف را تجربه کنید.

7- با خودتان مقداری چسب، کاغذ رنگی، ماژیک، برگه های A3 و یا A4 ، قیچی، نوارچسب و تعدادی مداد رنگی بیاورید، به هرحال پس از پایان جلسه و عدم رای اعتماد به وزیر پیشنهادی، شما می توانید شادی وصف ناشدنی خودتان را با استفاده از ابزار کاردستی بالا به خبرنگاران اطرافتان نشان دهید. ( الگو: رجوع شود به تصویر یک نماینده پس از پایان جلسه استیضاح فرجی دانا)
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-٠٨-١٣٩٣, ١٠:١۶

   

پر مبحث ترین ها